• Informacje na temat:

  marta mostowiak zdjęcia

Artykuły na temat: marta mostowiak zdjęcia
 • Mostowiaków portret własny

  Barbara i Lucjan (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz), którzy wydają się odporni na upływ czasu, są najlepszą wizytówką "M jak miłość", najpopularniejszego od 13 lat serialu w Polsce. Z okazji emisji 1000. odcinka prezentujemy Wam subiektywną historię rodu Mostowiaków w pigułce.

 • "M jak miłość": Zdrada w Nałęczowie?

  Prawdziwe oblężenie przeżył Park Zdrojowy w Nałęczowie, gdzie ekipa "M jak miłość" kręciła zdjęcia do nowych odcinków. Barbara (Teresa Lipowska) pozna tu miejscowego donżuana Stanisława (Włodzimierz Matuszak). Czy zdradzi z nim Lucjana (Witold Pyrkosz)?

 • "M jak miłość": 15 lat sagi rodu Mostowiaków! Mamy zdjęcia z bankietu!

  Czy wiecie, że z rodziną Mostowiaków spotykamy się już w TVP2 od 15 lat?

 • "M jak miłość": Przerwa w zdjęciach!

  ..."Wakacje! Przerwa w nagraniach do 'M jak m', moje koleżanki i koledzy Lidzia, Piotrek, Jasiu, Czarek, Lucy, Jola, Stenia, Honia, Ania, Robert, Kasia... Wy ich nie znacie,a ja znam" - napisała Małgorzata Pieńkowska na swoim Instagramie, publikując fotografie ekipy tuż przed wakacyjną przerwą. Na zdjęciach widzimy także serialową Martę Mostowiak. Oznacza to, że nie sprawdziły się plotki o tym, że...

 • "M jak miłość": ​Ciąża na 54. rocznicę ślubu Mostowiaków!

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)! Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.

 • "M jak miłość": Nie może pogodzić się ze śmiercią Witolda Pyrkosza

  Teresie Lipowskiej, czyli serialowej Barbarze Mostowiak, bardzo trudno jest pogodzić się ze śmiercią Witolda Pyrkosza.

 • M jak miłość

  Minęły cztery tygodnie od incydentu w mieszkaniu Budzyńskich. Marta, mimo że napastnik, który zaatakował ją i Łukasza, uciekł, wciąż nie doszła do siebie....

 • "M jak miłość": Kto wraca do serialu?

  W "M jak miłość" wielkie przetasowania. Po wstrząsającej wiadomości o odejściu Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka, widzowie muszą przygotować się na kilka nieoczekiwanych powrotów!

 • „M jak miłość”: Wiemy, jak będzie wyglądało pożegnanie Lucjana!

  Lucjana i Barbarę Mostowiaków po raz ostatni zobaczymy razem na ekranie w październiku. Jakie pożegnanie przygotowali Witoldowi Pyrkoszowi scenarzyści "M jak miłość"?