• Informacje na temat:

  marta nieradkiewicz tomasz wasilewski

Artykuły na temat: marta nieradkiewicz tomasz wasilewski
 • Marta Nieradkiewicz: Kopałyśmy do jednej bramki

  ...polskich widzów trafiły także, po blisko pół roku od premiery na Berlinale, "Zjednoczone stany miłości", najnowsze dzieło Tomasza Wasilewskiego. - Cieszę się, że przyszły do mnie te rzeczy, a nie inne - mówiła podczas rozmowy z Interią w krakowskim Kinie Pod Baranami Marta Nieradkiewicz.

 • Zapracowana Marta Nieradkiewicz

  Marta Nieradkiewicz wraca do teatru. Zagra w spektaklu w reżyserii Konstantina Bogomołowa, określanego mianem ikony rosyjskiego teatru... Natomiast już w piątek, 29 lipca, na ekrany kin wchodzi film "Zjednoczone stany miłości", w którym aktorka z zagrała jedną z głównych ról.

 • Berlinale 2016: Tomasz Wasilewski o filmie "Zjednoczone Stany Miłości"

  ..."To jest portret kobiety w momencie ogromnego kryzysu" - mówi Tomasz Wasilewski, reżyser i autor scenariusza filmu "Zjednoczone Stany Miłości", za który odebrał w sobotę, 20 lutego, Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie.

 • Srebrny Niedźwiedź Berlinale dla Tomasza Wasilewskiego za "Zjednoczone Stany Miłości"

  W Berlinie wielki sukces polskiego kina! Tomasz Wasilewski odebrał w sobotę, 20 lutego, Srebrnego Niedźwiedzia za film "Zjednoczone Stany Miłości" podczas ceremonii zakończenia 66. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Złotego Niedźwiedzia otrzymał dokumentalny film włoskiego reżysera Gianfranco Rosiego "Fuocoammare".

 • Marta Nieradkiewicz laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Marta Nieradkiewicz została laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Nazwisko zwyciężczyni tegorocznej edycji, wyróżnionej za role w "Kamperze" i "Zjednoczonych stanach miłości", ogłoszono w środę, 12 kwietnia, w Warszawie.

 • Marta Nieradkiewicz o serialu "Pakt"​: Zawzięcie walczyłam o tę rolę

  ...​Marta Nieradkiewicz gra jedną z głównych ról w nowym serialu HBO, "Pakt". Bohaterka, w którą wciela się aktorka, Weronika, w ramach pracy w CBŚ obserwuje ruchy na giełdzie, śledzi przepływy pieniężne i malwersacje. Pomaga też Piotrowi (w tej roli Marcin Dorociński) odkryć tajemnice prowadzonego śledztwa.

 • "Zjednoczone Stany Miłości": Cztery kobiety

  ...29 lipca na ekrany polskich kin trafi nagrodzone Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu filmowym w Berlinie "Zjednoczone Stany Miłości" w reżyserii Tomasza Wasilewskiego.

 • Paszporty "Polityki" 2016: Znamy nominowanych

  Reżyserzy Bartosz M. Kowalski ("Plac zabaw"), Jan P. Matuszyński (Ostatnia rodzina") i Tomasz Wasilewski ("Zjednoczone stany miłości") powalczą o Paszport "Polityki" 2016 w kategorii film.

 • Nagroda im. Cybulskiego: Prezentacja nominowanych

  Magdalena Berus, Piotr Głowacki, Julia Kijowska, Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik - to nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego dla młodych polskich aktorów, którzy "wyróżniają się wybitną indywidualnością". Zwycięzca będzie wyłoniony z tego grona 26 marca.

 • Pokochana od pierwszego odcinka

  Marta Nieradkiewicz ciągle czeka na prawdziwą miłość oraz nowe interesujące propozycje zawodowe.