• Informacje na temat:

  marta opowiedziała

Artykuły na temat: marta opowiedziała
 • Marta Manowska miała wypadek samochodowy. Apeluje do fanów!

  Marta Manowska miała wypadek samochodowy. Prezenterka TVP opowiedziała o tym kilka dni temu w jednym ze swoich InstaStories. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" wyznała, że to ona spowodowała wypadek, ponieważ w trakcie jazdy zerknęła na telefon. "Wystarczyła chwila nieuwagi" - mówiła w swoim apelu do fanów.

 • Marta Manowska: Pewnych rzeczy nie dostanę w życiu

  Marta Manowska miała prowadzić "The Voice of Poland"?! Nie tylko to popularna dziennikarka i gospodyni programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" zdradziła w rozmowie z Interią.

 • Marta Manowska rozwozi posiłki kombatantom

  Marta Manowska i Tomasz Wolny postanowili czas pandemii Covid -19 przekuć w dobro. Na co dzień oboje pracują w jednej stacji telewizyjnej i oboje bardzo mocno angażują się charytatywnie. Dla dziennikarzy każda okazja do pomagania jest niczym podpalona zapałka, która wznieca pożar. Tak oni zarażają swoją pasją do pomagania, energią i wielkim sercem ludzi wokół.

 • Marta Manowska o "Sanatorium miłości": Dużo pięknych rzeczy wydarzyło się w tym programie

  ...- Po to się żyje i po to się pracuje, żeby takie momenty przeżyć - powiedziała Marta Manowska o pracy na planie "Sanatorium miłości". Dziennikarka opowiedziała nam o tym, czy bohaterowie "Sanatorium miłości" byli gotowi na popularność i dlaczego Ryszard Lasota był obiektem aż tak dużego hejtu.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Marta Manowska o programie "Rolnik szuka żony": Widzów przyciąga prawda

  ...- Prawda, która leży w naszych bohaterach, najbardziej przyciąga widzów - powiedziała w rozmowie z Interią Marta Manowska, prowadząca program TVP1 "Rolnik szuka żony". - W czwartej edycji są bardzo duże szanse na "coś więcej" w kilku przypadkach - zdradziła. Pierwszy odcinek nowej serii widzowie obejrzą w niedzielę, 3 września, o godz. 21.20 w TVP1.

 • Marta Manowska o programie "Rolnik szuka żony": Wierzę, że będzie nowość w tym roku

  ...- Cieszę się, że wciąż jesteśmy w sercach widzów - powiedziała Marta Manowska, gospodyni programu "Rolnik szuka żony" na gali Telekamer Tele Tygodnia 2018. Przy okazji dziennikarka opowiedziała, czego możemy spodziewać się w piątej edycji popularnej produkcji TVP.

 • "Rolnik szuka żony 6". Seweryn opowiedział o nowej miłości

  Mimo zakończenia szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", wciąż wywołuje on wiele emocji. W szczególności widzowie byli zaintrygowani zachowaniem jednego z uczestników. Seweryn najpierw był mocno zainteresowany Marleną, jednak finalnie para - po burzliwej rozmowie - postanowiła się rozstać. Podczas finału rolnik zdradził, że ma już nową partnerkę, a w jednym z programów śniadaniowych postanowił opowiedzieć o niej nieco więcej.

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  ..., ale odetchnęłam też z ulgą. Za mną trudny emocjonalnie dzień. Wrócę do domu i spotkam się z koleżankami, żeby odreagować - podsumowuje Marta Wierzbicka. Kilka dni później opowiedziała nam, że w drodze(...) nadzieję - podkreśla Marta Wierzbicka. Nasza rozmowa trwa pół godziny, tuż po niej aktorka udaje się do garderoby w kamperze. - Zimińska ma swoją szafę, którą zapełnia kostiumograf. Czasami, kiedy...

 • Marta Grycan: "Playboya" na mnie nie stać!

  Marta Grycan nie rozbierze się dla "Playboya", ale marzy o... urodzeniu bliźniąt!

Zdjęcia na temat: marta opowiedziała
Wideo na temat: marta opowiedziała
 • Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie

  W 2015 roku Marta Żmuda Trzebiatowska wyszła za mąż za aktora Kamila Kulę. Od tamtego czasu mało pokazuje się na show-biznesowych wydarzeniach. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, dlaczego ogranicza pozowanie na ściankach. Czy tak, jak podejrzewają jej fani, zajęta jest planowaniem macierzyństwa? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Marta Wierzbicka o wyjeździe na plan drugiej edycji programu "Azja Express"

  Marta Wierzbicka (26 l.) to jedna z uczestniczek drugiej edycji "Azja Express". W wywiadzie zdradziła kulisy programu. Wyjawiła, że była to niesamowita przygoda i opowiedziała, kogo wzięła ze sobą na plan. Jak poznała swoją przyjaciółkę Oliwkę, z którą wybrała się w podróż? - Strasznie długa i śmieszna historia związana z "Dzień Dobry TVN" - powiedziała w programie śniadaniowym aktorka. (x-news

 • Marta Manowska zdradza kulisy nowej edycji "Rolnik szuka żony"!

  Jedną z gwiazd ostatniej ramówki TVP była Marta Manowska, która opowiedziała nam o nowej edycji programu "Rolnik szuka żony 4". Produkcja zadebiutuje w TVP1 w niedzielę, 3 września. - Główny cel tego programu to, żeby tych ludzi "otworzyć", żeby się zmienili, żeby chcieli... Wszystko wynika z ich odwagi. Oni stawiają pierwszy krok, drugi krok stawiają osoby, które do nich napisały - stwierdziła

Dyskusje na temat: marta opowiedziała