• Informacje na temat:

  marta otrzymała

Artykuły na temat: marta otrzymała
 • Nie żyje Marta Stebnicka

  ...6 lipca w Warszawie w wieku 95 lat zmarła aktorka i reżyserka Marta Stebnicka, odtwórczyni kilkudziesięciu ról w krakowskim Starym Teatrze; pedagog, której wychowankami byli m.in. Anna Seniuk i Jan Nowicki. Debiutowała podczas okupacji w konspiracyjnym teatrze Tadeusza Kantora.

 • Marta Manowska pożegnała bliską osobę: "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł"

  Marta Manowska podzieliła się z internautami smutną informacją. Dziennikarka otrzymała wiadomość o śmierci bliskiej jej sercu osoby. "Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł" - rozpoczęła swój wpis...

 • Marta Manowska: Trzeba mierzyć wysoko i zachować pokorę

  Robię wywiady oparte na emocjach - podkreśla Marta Manowska. Celem dziennikarki jest włączanie do przeprowadzanych rozmów wiedzy i doświadczenia, na które musi jednak jeszcze pracować. Jej zdaniem miano osobowości telewizyjnych zdobywa się po wielu latach ciężkiej pracy.

 • Marta Nieradkiewicz laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Marta Nieradkiewicz została laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Nazwisko zwyciężczyni tegorocznej edycji, wyróżnionej za role w "Kamperze" i "Zjednoczonych stanach miłości", ogłoszono w środę, 12 kwietnia, w Warszawie.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Kto otrzyma statuetki?

  ..." w kategorii "aktorka" otrzymała Kinga Preis (34% głosów). Gwiazda "Ojca Mateusza" pokonała Martę Żmudę Trzebiatowską (18%) i Katarzynę Zielińską (16%). - Jestem bardzo wzruszona, to nagroda widzów(...) kolejnych regulaminowych laureatów "Tele Tygodnia", redakcja gazety wręczyła Specjalną Telekamerę 2020 . Otrzymała ją stacja Canal+ za wkład w rozwój rynku polskich seriali, w tym produkcję...

 • Marta Jeżewska: Nie dostałam propozycji z TVP

  Prezenterka TV Republika, Marta Jeżewska, zastąpi Beatę Tadlę w "Wiadomościach" TVP? "Nie dostałam propozycji z TVP" - dziennikarka napisała na Twitterze.

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • "Rolnik szuka żony": Kogo zobaczymy w siódmej edycji? Marta Manowska zdradziła szczegóły!

  ..."Rolnik szuka żony" wkrótce ponowne zagości w TVP. Siódma edycja programu już od września w telewizyjnej Jedynce, a prowadząca - Marta Manowska - zdradziła co nieco na temat nowych odcinków. "Wracamy do kobiety w programie" - zdradziła dziennikarka, która przy okazji rozbudziła zainteresowanie swych fanów jednym ze zdjęć, na którym ma na palcu... obrączkę.

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Beata Tyszkiewicz. Andrzej Grabowski podsumował zaś: - Oboje tańczyliście pięknie, tylko pani była od niego ładniejsza. Para otrzymała od jurorów 32 punkty . Salsę zatańczyła kolejna para wieczoru(...). Pierwszym tańcem, jaki zaprezentowali Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki, było paso doble. Michał Malitowski rozpoczął ocenę ich występu od obalenia mitu związanego z paso doble. - Kobieta nie...

 • Zapracowana Marta Nieradkiewicz

  Marta Nieradkiewicz wraca do teatru. Zagra w spektaklu w reżyserii Konstantina Bogomołowa, określanego mianem ikony rosyjskiego teatru... Natomiast już w piątek, 29 lipca, na ekrany kin wchodzi film "Zjednoczone stany miłości", w którym aktorka z zagrała jedną z głównych ról.

Zdjęcia na temat: marta otrzymała
Wideo na temat: marta otrzymała
 • Marta Wiśniewska chwali syna: Właśnie pisze książkę

  Fabienne i Xavier, dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, w ostatnim czasie otrzymali wyróżnienie Ministerstwa Edukacji Narodowej za międzynarodowe sukcesy taneczne. Ich mama nie kryje, że jestprzeszczęśliwa, że ma tak zdolne dzieci. Podkreśla, że syn interesuje się nie tylko tańcem, ale i dziennikarstwem oraz literaturą. - Poza tym, że tańczy, to pisze opowiadania, które wstawia do internetu, zaczął pisać książkę, pisze do różnych portali, zna wszystkich piłkarzy i wszystko o piłce...

 • Dorota Szelągowska o Telekamerach 2019: Brak mi słów

  otrzymała Telekamerę Tele Tygodnia 2019 w kategorii "Osobowość telewizyjna". Laureatka Telekamery prowadzi program "Dorota was urządzi" w stacji TVN Style. Nie wszyscy może też wiedzą, że Dorota(...) - wyznała. Gala wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2019 odbyła się 25 lutego w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Tuż po gali z Dorotą Szelągowską rozmawiała Marta Podczarska z Interii.

 • Złota Telekamera dla serialu "Na sygnale"

  - Jesteśmy jak wielka rodzina - mówią aktorzy, grający w serialu "Na sygnale". Produkcja otrzymała w tym roku Złotą Telekamerę Tele Tygodnia. - Czujemy ogromną radość. To najważniejsza nagroda, bo pochodzi od widzów. Nie jesteśmy zaskoczeni, bo Złota Telekamera jest z przydziału, ale każda kolejna zdobywana rok po roku była ogromną radością i dumą - opowiadają bohaterowie serialu w rozmowie

Dyskusje na temat: marta otrzymała
 • Re: "Zostań w domu": Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w domowym serialu

  pani Kożuchowska proszę napisać za jakie zasługi otrzymała pani 5 lat temu złoty medal bo nie pojmuję

 • Re: "Zostań w domu": Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w domowym serialu

  pani Kożuchowska proszę napisać za jakie zasługi otrzymała pani 5 lat temu złoty medal bo nie pojmuję---------------odpisz uczciwie za co.

 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  Wrocławiu w 1999 została wyróżniona Nagrodą im. Agnieszki Osieckiej dla najlepszej studentki. Ostatnio na 14. Festiwalu „Oblicza Teatru” w Polkowicach otrzymała Złotego Miedziaka dla najlepszej aktorki(...). M. Wiercichowski 2012: WIECZÓR KAWALERSKI (Hala), reż. P. Pitera 2012: D o w N_U S (Marta), reż. D. Starczewski 2011: BOEING, BOEING (Johanna), reż. P. Pitera 2011: WUJASZEK WANIA (Sonia), reż. W. Śmigasiewicz

 • Re: Lubię grać złośnice

  " Ulubienica milionów: W 2009 r. Marta otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia". To najlepszy dowód na to, że widzowie ją uwielbiają." Nie wiem kto głosował,ale na pewno nie ja,.Nie wiem,jak można lubić "aktorke" , której jedyne role to płasko zbudowane postacie w jakiejś taniej komedii romantycznej z bobkiem/adamczykiem/karolakiem/etc albo serialu o podobnej konstrukcji. Żenada.