• Informacje na temat:

  marta pomoże

Artykuły na temat: marta pomoże
 • Marta Manowska kłębkiem nerwów. Ktoś chce ją zniszczyć? Poruszające doniesienia tygodnika!

  ...przed kamerami. W nowym programie TVP "8 wspaniałych”  pomoże ośmiu mężczyznom koło czterdziestki zmienić swoje życie na lepsze.  Panowie są samotni i chcieliby znaleźć towarzyszkę życia. Marta(...)Bardzo przeżyła ostatnie wydarzenia. Najpierw ukazał się nieprzychylny artykuł. Zarzuty dziwne, m.in. znany uczestnik show "Rolnik szuka żony”, Adam Kraśko, sugerował, że poza kamerami Marta Manowska...

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • "Rolnik szuka żony 4": Marta Manowska pomoże Zbyszkowski znaleźć miłość?

  Jak czytamy w jednym z tygodników, Marta Manowska (33 l.) wzruszyła się losem sympatycznego rolnika z obecnej edycji programu. I postanowiła działać! Czy z jej pomocą Zbigniew Krasowski (42 l.) znajdzie kandydatkę na żonę?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • Ciężarna Marta Glik pochwaliła się krągłościami!

  A jednak to prawda! Kamil Glik (30 l.) i jego żona Marta (30 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Spekulowano o tym od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz żona piłkarza pokazała się z ciążowym brzuchem i rozwiała wszelkie wątpliwości.

 • Marta Manowska: Stół uginał się od listów

  Marta Manowska, prowadząca program "Rolnik szuka żony", jest w trakcie zdjęć do drugiej edycji telewizyjnego hitu. - W tym roku do rolników przyszło naprawdę bardzo dużo listów - mówi. Cieszy się, że znów może robić to, co lubi najbardziej, czyli rozmawiać z ludźmi.

 • Marta Wierzbicka przeszła metamorfozę! Rozpoznacie ją jeszcze?

  Marta Wierzbicka (25 l.) poszalała z fryzurą na lato! Aktorka wygląda teraz jeszcze młodziej!

 • Marta Manowska: Zaliczyłam dwa szpitale

  Marta Manowska, która prowadzi reality show "Rolnik szuka żony", niedawno wróciła z podróży po Filipinach. Dziennikarka mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala.

 • Marta Wierzbicka o lesbijskim seksie: Jest tam uczucie!

  Marta Wierzbicka uważa, że wątek lesbijski był bardzo potrzebny w serialu "Na Wspólnej". Nie kryje jednak, że pokazanie zbliżenia tak, by wyglądała prawdziwie, było dla niej nie lada wyzwaniem aktorskim. Ma też nadzieję, że historia Oli pomoże zmienić postrzeganie par homoseksualnych w Polsce.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

Zdjęcia na temat: marta pomoże
 • Marta i Joanna Krupa
Wideo na temat: marta pomoże
 • "Zawsze warto": Marta prosi Kamila o pomoc w śledztwie

  Marta (Weronika Rosati) składa na policji zeznania w sprawie swojej klientki, Anny Wybickiej (Iga Górecka). Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły i wszystko wskazuje na to, że została ona zamordowana. Marta wraz z policjantem Marcinem (Marcin Stępniak) zwraca się do Kamila (Jakub Wesołowski), który zna rynek modelingu. Liczy, że mężczyzna będzie mógł pomóc w śledztwie… Po omdleniu w trakcie

 • Drapacz chmur

  Poetycka opowieść o dorastaniu, muśnięta nutą czarnej komedii. Siedemnastoletni Jon jest więcej niż zaskoczony, kiedy Edith prosi go o pomoc w bardzo intymnej sprawie. Zgadza się jej pomóc. Dziewczyna jest niewidoma. Musi być outsiderem, myśli. W wykluczeniu społecznym upatruje ich wspólnotę. Na Jona spada wina za wszystko, co idzie nie tak w sennym miasteczku. Niech to będzie choroba zwierzęcia, czy czkawka kierowcy autobusu. Wszyscy są zdania, że komunikacja świetlna została zniszczona 8...

 • Marta Wierzbicka o scenach lesbijskich: Nie było to łatwe

  Zdaniem Marty Wierzbickiej wątek lesbijski był bardzo potrzebny w serialu „Na Wspólnej”. Aktorka nie ukrywa, że pokazanie tej miłości tak, by wyglądała prawdziwie, było dla niej wyzwaniem aktorskim. Ma też nadzieję, że historia Oli pomoże zmienić postrzeganie par homoseksualnych w Polsce.

 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

Dyskusje na temat: marta pomoże