• Informacje na temat:

  marta prezentowała

Artykuły na temat: marta prezentowała
Zdjęcia na temat: marta prezentowała
Wideo na temat: marta prezentowała
 • Kulisy sesji Marty Wierzbickiej

  Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", została ambasadorką producenta ekskluzywnej bielizny damskiej. Aktorka prezentuje najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2014. Zobaczcie jak powstawała sesja zdjęciowa, która odbyła się w Toskanii!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1710.

  Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga, by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę. Tymczasem mężczyzna wywozi nieprzytomną Martę na brzeg rzeki Klara mówi Hubertowi, że nie zniesie dłużej jego pretensji i skoro nie potrafi jej wybaczyć, to zamierza wyprowadzić się z domu razem z Marysią. Paweł zakończył prace nad filmem o Szumanie i prezentuje...

 • Telewizyjne gwiazdy na czerwonym dywanie

  Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Joanna Jabłczyńska, Magda Gessler, Tatiana Okupnik, Szymon Majewski i wiele innych gwiazd przybyło na prezentację ramówki jednej ze stacji telewizyjnych. Zobacz, jak się prezentowały!

Dyskusje na temat: marta prezentowała
 • Re: Dominika Ostałowska (Marta Mostowiak )

  Pani Dominika Ostałowska nie nadaje sie do roli sędzi jest całkowicie bez stylu a włosy tragiczne "kłaki spływają jej na twarz" tragizm a ubiór brak słów ludzie czy tego nikt nie widzi ? Pani sędzia z racji stanowiska powinna być ubrana schludnie spudnica żakiet fryzura krótka lub włosy spięte tak aby się ładnie prezentowała.