• Informacje na temat:

  marta wierzbicka playboya

Artykuły na temat: marta wierzbicka playboya
 • Marta Wierzbicka debiutuje na kinowym ekranie

  Marta Wierzbicka, była gwiazda serialu "Na Wspólnej", debiutuje na kinowym ekranie. W obrazie "Pan T." 28-latkę zobaczymy w epizodycznej roli kelnerki.

 • Marta Wierzbicka: Nie ubieram się wyzywająco

  ...- Stawiam przede wszystkim na wygodę - mówi Marta Wierzbicka, znana z serialu "Na Wspólnej". Aktorka jest fanką swobodnej mody typu streetwear, zwłaszcza trampek i sneakersów. Rzadko wkłada natomiast buty na wysokim obcasie. Nie przepada też za nadmiernym eksponowaniem nagiego ciała, jeśli już coś odkrywa to nogi, w dodatku tylko latem.

 • Marta Wierzbicka: Nierealne kanony piękna

  Marta Wierzbicka nie zgadza się na narzucanie kobietom nierealnych kanonów piękna. Nie uważa się za osobę o dorodnych kształtach, lecz za zdrowo wyglądającą kobietę. Apeluje do swoich fanek, aby nie poddawały się manipulacji mediów. Dążenie do nierzeczywistych ideałów grozi bowiem poważnymi chorobami.

 • Marta Wierzbicka: Sztuka nowych mediów

  Wierzbicka od dzieciństwa jest aktorka "Na Wspólnej". - Miałam 14 lat, jak zaczynałam. Przez ten czas zdążyłam się zżyć z ekipą, a zwłaszcza z serialowymi rodzicami - Lucyną Malec i Grzegorzem Gzylem(...) pobudzona, naspeedowana, a ja powinnam to jakoś uwiarygodnić. No i po kilka razy dziennie - to zależy ile jest dubli - muszę na planie wciągać... cukier puder! - śmiała się Wierzbicka. W rozmowie z "Tele...

 • Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  .... Na scenie warszawskiego Teatru Capitol będzie można też zobaczyć Wojciecha Wysockiego i Piotra Zelta w roli czerpiącego z życia pełnymi garściami playboya Humphreya oraz Annę Gronostaj i Maję Barełkowską jako jego żonę Ethel. Partnerować im będą Aneta Zając, Marta Wierzbicka, Aleksandra Grzelak i Zofia Zborowska. Teatr Capitol przygotował dla swoich widzów dwie premiery: 8 i 17 września, każda...

Zdjęcia na temat: marta wierzbicka playboya
 • Marta Wierzbicka
 • Marta Wierzbicka
Dyskusje na temat: marta wierzbicka playboya