• Informacje na temat:

  marta z

Artykuły na temat: marta z
 • Marta Lipińska: Osiemdziesięciolatka

  Marta Lipińska urodziła się 14 maja 1940 r. w Borysławiu k. Lwowa. W 1962 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Aktorską w Warszawie. Od debiutu w 1963 r., do dnia dzisiejszego jest aktorką(...) i charakterów. Przez wiele lat Marta Lipińska występowała jako Eliza w minisłuchowisku "Kocham pana panie Sułku", emitowanym od 1973 do 2002 r. w programie III Polskiego Radia. Jej partnerem był Krzysztof...

 • Gwiazdy wspominają Martę Stebnicką

  ...z pierwszych pedagogów, którego wysłałem do Barcelony była pani Marta Stebnicka. Rozkochała tam w sobie młodzież. Wiem o tym, bo sam w następnym roku pojechałem na seminarium do Barcelony" - mówił aktor(...), która szukała jakiejś dobrej strony w kandydacie, odkrywała pozytywne strony człowieczeństwa" - wspominał aktor. "To jest dla mnie pani Marta, to była pani Marta... Myślę, że odeszła z nią cząstka...

 • Nie żyje Marta Stebnicka

  ...6 lipca w Warszawie w wieku 95 lat zmarła aktorka i reżyserka Marta Stebnicka, odtwórczyni kilkudziesięciu ról w krakowskim Starym Teatrze; pedagog, której wychowankami byli m.in. Anna Seniuk i Jan Nowicki. Debiutowała podczas okupacji w konspiracyjnym teatrze Tadeusza Kantora.

 • Marta Manowska poddana kwarantannie

  Rozprzestrzeniający się koronawirus spowodował szereg zmian także w świecie mediów; odwołano zdjęcia do wielu telewizyjnych projektów, w tym do świątecznej odsłony programu "Sanatorium miłości". Między innymi do tej informacji, ale też do innych zawodowych projektów w jednym ze swoich wpisów odniosła się Marta Manowska. Dziennikarka poinformowała także, że została poddana kwarantannie.

 • Marta Manowska w bikini

  Wakacje w środku zimy? Dlaczego nie! Podczas gdy widzowie mogą śledzić nagrywany kilka miesięcy wcześniej drugi sezon "Sanatorium miłości", jego prowadząca - Marta Manowska - wybrała się na zasłużony odpoczynek! Kadrami ze swojej podróży chętnie dzieli się w sieci, a wśród publikowanych fotografii nie brakuje i takich, które szybko rozpalą zmysły niejednego internauty...

 • Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

  Marta Manowska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykły kadr. Romantyczną fotografię opatrzyła przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów.

 • Marta Manowska intymnie w Kuala Lumpur

  Marta Manowska postanowiła podzielić się z internautami dość intymnym kadrem. Prowadząca takie programy jak m.in.: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" i "Ośmiu Wspaniałych" opublikowała bowiem fotografię, na której podziwia zapierające dech widoki prosto z łóżka, okryta jedynie pościelą...

 • Marta Manowska rozwozi posiłki kombatantom

  Marta Manowska i Tomasz Wolny postanowili czas pandemii Covid -19 przekuć w dobro. Na co dzień oboje pracują w jednej stacji telewizyjnej i oboje bardzo mocno angażują się charytatywnie. Dla dziennikarzy każda okazja do pomagania jest niczym podpalona zapałka, która wznieca pożar. Tak oni zarażają swoją pasją do pomagania, energią i wielkim sercem ludzi wokół.

 • Odchudzona Marta Wierzbicka szczerze o swojej przemianie

  Marta Wierzbicka uważa jednak, że postne życie nie jest najlepsze dla organizmu. Jak zatem udało jej się zrzucić kilogramy? Aktorka ostatnio wzbudza niemałą sensację swoim wyglądem. Gwiazda "Na Wspólnej" od lat uważała, że ma zbyt duże piersi i chciałaby zmienić swoją sylwetkę. W związku z tym postanowiła urealnić swoje marzenia, a efektami metamorfozy chwali się na swoim instagramowym profilu...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Potwierdziła radosną nowinę

  Według informacji pojawiających się w mediach, Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż - Kamil Kula - kilka dni temu zostali rodzicami! Teraz aktorka potwierdziła radosną nowinę, publikując wymowny wpis.

Zdjęcia na temat: marta z
 • Marta Wierzbicka
 • Marta Wierzbicka
 • Marta Wierzbicka
Wideo na temat: marta z
 • Marta Rentel o porównaniach z Linkiewicz: serio?

  Marta Rentel z "Fame czy Shame" podczas rozmowy z nami odniosła się do wiecznych porównań z Martą Linkiewicz. Zobaczcie nagranie!

 • Zapracowana Marta Nieradkiewicz

  Marta Nieradkiewicz wraca do teatru. Zagra w spektaklu w reżyserii Konstantina Bogomołowa. Tymczasem do kin wchodzą kolejne filmy z jej udziałem.

 • "Na Wspólnej": Marta da szansę Olafowi?

  Marta da szansę Olafowi?! Konarska próbuje normalnie żyć mimo poronienia i rozstania z Olafem. W pracy jest jednak bardzo nerwowa, wręcz agresywna! A W domu wypłakuje się bratu… Nieoczekiwanie Olaf przeprasza Martę i błaga o szansę dla nich! Co na to Konarska?!