• Informacje na temat:

  marta zarabia

Artykuły na temat: marta zarabia
 • Marta Wierzbicka debiutuje na kinowym ekranie

  Marta Wierzbicka, była gwiazda serialu "Na Wspólnej", debiutuje na kinowym ekranie. W obrazie "Pan T." 28-latkę zobaczymy w epizodycznej roli kelnerki.

 • Marta Wiśniewska: Mogę liczyć tylko na siebie

  Covid-19 wywołuje uzasadniony strach. W grupie podwyższonego ryzyka znajdują się osoby chore przewlekle, a do takich należy Marta Wiśniewska, która od wielu lat choruje na cukrzycę. To nie jedyny powód do zmartwień drugiej żony Michała Wiśniewskiego. Od przeszło dwóch miesięcy szkoła tańca Mandaryna Dance Studio nie prowadzi zajęć tanecznych, a tym samym Marta znalazła się w trudnej sytuacji...

 • Marta Manowska: Narodziłam się na nowo

  Marta Manowska to dziś najjaśniejsza z gwiazd TVP. Na szczyt popularności wyniósł ją program "Rolnik szuka żony", w którym zadebiutowała jako prowadząca. W tej chwili dziennikarka prowadzi 6. edycję tej hitowej produkcji. W roli gospodyni zobaczymy ją również w nowym programie TVP "The Voice Senior", w którym swój talent wokalny zaprezentują osoby dojrzałe. To jednak nie wszystko. Szykuje się też...

 • Marta Nieradkiewicz: Świat mnie obchodzi

  Marta Nieradkiewicz, aktorka znana z "Płynących wieżowców", Zjednoczonych stanów miłości", "Kampera", a także "Barw szczęścia" i "Paktu" opowiada o pracy w najnowszej produkcji - kryminalnym serialu "Ultraviolet" - oraz zdradza, czym się kieruje przy wyborze ról.

 • "M jak miłość": Marta Król nieco namiesza

  ...- Sonia jest trochę naiwna, ale z drugiej strony niezwykle silna i energiczna - mówi o swojej bohaterce Marta Król. Choć jej postać jest nowa, to producenci serialu "M jak miłość" już po wakacjach planują bardzo rozwinąć ten wątek...

 • Ile zarobiła Żmuda Trzebiatowska?

  Jesteś telewizyjną gwiazdą, musisz dobrze zarabiać. "Fakt" wyliczył, że Marta Żmuda Trzebiatowska (24 l.) w ciągu pół roku wzbogaciła się o prawie pół miliona złotych.

 • "Seks - kup teraz": Nowy program w telewizji

  Znana z pierwszej edycji programu "Top Model" Marta Szulawiak znów zagości w nocnych klubach. Tym razem jednak nie zmusza jej do tego zła sytuacja materialna, lecz nagrania do programu, który będzie prowadziła w telewizji TLC.

 • Zagra w filmie erotycznym!

  Marta Nieradkiewicz uważa, że nie jest tematem do plotko wania. To się jednak może zmienić, gdy skończy pracę nad nowym filmem - erotycznym.

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Człowiek rodzi się aktorem

  Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak w spektaklu "Skarpetki opus 124" grają starych aktorów marzących o powrocie na scenę. Od wielu sezonów mierzą się w scenicznym pojedynku w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Na ile sztuka ta opowiada o Fronczewskim i Pszoniaku oraz czy aktorowi wypada występować w reklamach? - pyta artystów Marta Grzywacz (RMF)

Zdjęcia na temat: marta zarabia
Wideo na temat: marta zarabia
 • Marta Manowska o początkach w Warszawie "byłam tu sama!"

  Marta Manowska nie miała łatwego początku w Warszawie. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła, w jakich warunkach mieszkała 9 lat temu oraz jak zarabiała na życie. Powiedziała bardzo dużo!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1544.

  się, że wszystkie jego związki kończyły się, gdy przestawał dobrze zarabiać na kombinowaniu i grze w karty. Piotr kolejny raz odwiedza Martę i błaga byłą żonę, by zadzwoniła w jego imieniu do Basanti

Dyskusje na temat: marta zarabia