• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska doda

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska doda
 • "Na dobre i na złe": Lucyna straci pracę przez aferę... basenową?

  Do Konicy (Robert Koszucki) dotrą skargi pacjentów na Lucynę (Anna Samusionek). Okaże się, że zatrudniona w charakterze salowej matka Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) miga się od niektórych obowiązków i kategorycznie odmawia... opróżniania basenów. Ordynator postanowi poważnie z nią porozmawiać.

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • "Na dobre i na złe": Dr Wilczewski zamieszka w hotelu rezydentów!

  ...​Doktor Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) wprowadzi się do hotelu rezydentów w Leśnej Górze jako ostatni z trójki nowych lokatorów. Zostanie sąsiadem Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Rafała Malickiego (Konrad Eleryk).

 • Pani Doda u Pana Zanussiego

  "Z wielką przyjemnością potwierdzamy doniesienia mediów dotyczące występu Dody w najnowszym filmie Pana Krzysztofa Zanussiego Serce na dłoni " - czytamy na oficjalnej stronie wokalistki.

 • ​"Na dobre i na złe": Matka Michała ma glejaka!

  Barbara (Agnieszka Pilaszewska) od dwóch miesięcy ukrywa przed światem, że ma guza mózgu. Wkrótce zdradzą ją niepokojące objawy, o których dr Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) poinformuje jej syna Michała (Mateusz Janicki).

 • Doda pomyliła bramy

  Doda ma już za sobą pierwszy dzień na planie czarnej komedii Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni".

 • Nowa ofiara intryg?

  Zdesperowana Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) zaciągnie Piotra (Michał Lesień) do łóżka. Ma nadzieję, że zajdzie w ciążę i będzie mogła udawać, że to dziecko Janka (Krystian Wieczorek).

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Wybraliście najpiękniejszą!

  Paulina Sykut - pogodynka Polsatu i prowadząca show "Must be the music" - to waszym zdaniem najpiękniejsza znana Polka. Oto wyniki naszego plebiscytu - mogliście głosować podczas długiego majowego weekendu. Na podium znalazły się także Anna Przybylska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Dla kogo Telekamery?

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.

Wideo na temat: marta żmuda trzebiatowska doda
 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...