• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska jak została aktorką

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska jak została aktorką
 • Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Potwierdziła radosną nowinę

  Według informacji pojawiających się w mediach, Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż - Kamil Kula - kilka dni temu zostali rodzicami! Teraz aktorka potwierdziła radosną nowinę, publikując wymowny wpis.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska jako "Blondynka"

  Ósma seria "Blondynki" pojawi się na antenie TVP1 6 grudnia o 20:35. Marta Żmuda-Trzebiatowska to już czwarta odtwórczyni głównej roli, chociaż to właśnie ona miała zagrać tę rolę od samego początku(...) Sylwia, ale jak wypadłam stwierdzą tylko widzowie. Mam nadzieję, że spodobam się chociaż części z nich" - przyznaje skromnie aktorka. Reżyser Mirosław Gronowski wyjawił również skąd wziął się pomysł na...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Kobieta tornado

  Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą, a jej życie nabrało zawrotnego tempa! Nowa rola w serialu "Na dobre i na złe" okazała się bardzo wymagająca, ale popularna aktorka takich wyzwań się nie boi.

 • Uparta Trzebiatowska

  Marta Żmuda Trzebiatowska przyznaje, że często jest w swoim uporze nieznośna. Ciężko jej czasem przyznać się do porażki, a to może wywołać spięcia na planie. Jak na przykład z Patrykiem Vegą w czasie kręcenia jednego z odcinków "Twarzą w twarz".

 • Żmuda Trzebiatowska została singielką?

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", została singielką! Piękna aktorka rozstała się z ukochanym, z którym planowała ślub i gromadkę dzieci!

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Mam nieprawdopodobną intuicję

  Aż trudno uwierzyć, że po ukończeniu studiów Marta Żmuda Trzebiatowska chciała zostać aktorką dramatyczną. Znakomite kreacje w kasowych komediach i etat w Teatrze Kwadrat są dowodem na to, że los potrafi płatać figle.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Żmuda Trzebiatowska przerywa milczenie

  Gwiazdy coraz częściej traktują gazety jak konfesjonał, opowiadając publicznie o swojej prywatności. Dyskusja o tym, czy celebryci kupczą swoim życiem prywatnym, rozgorzała po gorzkich słowach Odety Moro wystosowanych do Michała Figurskiego. Niedawno na wywiad o kulisach swojego związku zdecydowała się Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na planie drugiej części komedii "Listy do M". Innych planów filmowych nie zdradza, bo ma podpisane klauzule poufności, które zobowiązują ją do milczenia.

 • Żmuda Trzebiatowska najlepsza

  ...i poprawne wykonanie bardzo trudnej choreografii oraz Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król - para najlepiej oceniona zarówno przez jury, jak i telewidzów. Bardzo dobrze w tym tańcu wypadli również Marek(...). Tej pary już w programie nie zobaczymy. Najlepiej wypadła, w zgodnej opinii ekspertów i publiczności, Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król. Para na parkiecie i w życiu.