• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska jako dziecko

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska jako dziecko
 • Trzebiatowska: Artyści są wrażliwi

  Po występach u Krzysztofa Zanussiego ("Serce na dłoni"), Piotra Wereśniaka ("Nie kłam, kochanie") i Patryka Vegi ("Ciacho") Marta Żmuda Trzebiatowska przygotowuje się do kolejnych filmowych ról.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Mam nieprawdopodobną intuicję

  Aż trudno uwierzyć, że po ukończeniu studiów Marta Żmuda Trzebiatowska chciała zostać aktorką dramatyczną. Znakomite kreacje w kasowych komediach i etat w Teatrze Kwadrat są dowodem na to, że los potrafi płatać figle.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Już nie taka grzeczna

  Uchodząca za królową komedii romantycznych Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem.

 • Trzebiatowska w nowym serialu

  ...świetnie opisała tę historię. Wybory głównej bohaterki nie są oczywiste. Uważam, że w tym jest potężny serialowy potencjał" - dodał Tomczyk. W rolę Joanny wcieliła się Marta Żmuda Trzebiatowska. "Często się(...) Elżbiety, które nagle wtargnęły w jej świat, zdewastowały absolutnie całe jej dotychczasowe życie" - mówi o swojej bohaterce Marta Żmuda Trzebiatowska. "Ponieważ pobyt dzieci się przedłuża, Joanna...

 • Życie gwiazd jest udawane

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała jedną z bohaterek komedii "Och, Karol 2". Jak czuła się w objęciach Piotra Adamczyka i czy już myśli o sobie: jestem gwiazdą? Aktorka opowiada o nowej roli, życiowych decyzjach i marzeniach.

 • Kryszak i Boczarska w związku "na kocią łapę"

  ..., m.in.: debiutująca w dubbingu Magdalena Boczarska, pokazująca talent i pazurki w roli złej kotki May; Jerzy Kryszak jako jej małżonek - skołtuniony kocur Mal oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska jako Kiki...

 • Gwiazdy wspominają szkolne lata

  Łukasz Nowicki notorycznie spóźniał się na lekcje. Agnieszka Szulim w podstawówce była pilną uczennicą, a buntowniczką w liceum. Z kolei Marta Żmuda Trzebiatowska jako nastolatka przeżyła wiele zawodów miłosnych... Oto, jak gwiazdy wspominają swoje szkolne lata.

 • Wyznania Anny Popek

  Anna Popek ujawnia, kto ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli w programie "Taniec z gwiazdami". "Od początku faworytką była Marta Żmuda Trzebiatowska, która ma w ręku wszystkie atuty" - mówi prezenterka.

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Traktuję ciało jak rekwizyt

  Marta Żmuda Trzebiatowska ograniczyła swoją obecność w mediach. Udziela wywiadów jak na lekarstwo, nie występuje w telewizji, ale to nie znaczy, że próżnuje. Gra w teatrze i czeka na premierę komedii "Och, Karol 2" (21 stycznia 2011 roku). W filmie wciela się w Paulinę, jedną z kochanek głównego bohatera. Miłośniczkę błyszczyków i namiętnych pocałunków, dla której taniec erotyczny nie ma tajemnic.

Zdjęcia na temat: marta żmuda trzebiatowska jako dziecko