• Informacje na temat:

  marta żmuda w magdzie m.

Artykuły na temat: marta żmuda w magdzie m.
 • Urodziny Żmudy Trzebiatowskiej

  Filmowa i serialowa gwiazda Marta Żmuda Trzebiatowska kończy we wtorek, 26 lipca, 27 lat.

 • Wie, jak wpływać na mężczyzn

  Zyskała rozgłos dzięki rolom w "Magdzie M." i "Twarzą w twarz". Od niedawna oglądamy ją w serialu "Teraz albo nigdy!". Ma 24 lata i jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada o swojej nowej roli i recepcie na sukces.

 • Następczyni Joanny Brodzik

  ...8 stycznia rozpoczęły się zdjęcia do nowego serial u TVN, adresowanego do podobnej widowni co "Magda M.". Czy kreująca w nowym serialu jedną z głównych ról Marta Żmuda-Trzebiatowska zyska popularność i sympatię widzów równą tej, jaką zyskała Joanna Brodzik?

 • Dziewczyna z charakterem

  Marta Żmuda Trzebiatowska na brak szczęścia w życiu nie może narzekać. Uroda, zalotne spojrzenie, silny charakter, wiara w siebie. Dzisiaj wiele młodych kobiet chce być jak ona. Aktorka właśnie spełniła swe największe marzenie z dzieciństwa - została Królewną Śnieżką.

 • Bonus od losu

  O blasku fleszy marzy wiele dziewczyn. Mało której udaje się stanąć na czerwonym dywanie. Marta Żmuda Trzebiatowska nie może narzekać na brak szczęścia w życiu. Zaczynała jak wiele przyszłych(...) mogło jej zabraknąć w żadnym popularnym filmie. Zagrała w "Ciachu", "Ślubach panieńskich", "Och, Karol 2". Dostała kolejną główną, serialową rolę w "Chichocie losu" w TVP2. Marta Żmuda Trzebiatowska...