• Informacje na temat:

  martha stewart

Artykuły na temat: martha stewart
 • Martha Stewart w Polsce

  Martha Stewart, autorka bestsellerowych poradników kulinarnych i lajfstajlowych, jedna z trzech kobiet - obok Oprah Winfrey i Hillary Clinton - których twarz rozpoznaje każdy Amerykanin, gościła w Polsce. W dość nietypowej dla siebie roli - autorki zdjęć, których wystawę zainaugurowała wczoraj w Złotych Tarasach.

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • Kate Bosworth pokazała zdjęcia ze ślubu

  W najnowszym numerze magazynu "Martha Stewart Weddings" Kate Bosworth podzieliła się z całym światem zdjęciami ze swojego ślubu.

 • Gospodyni doradzi raperowi?

  Znany raper T.I., który wkrótce zacznie odbywać 5-miesięczną karę więzienia, zwrócił się o poradę w tej sprawie do Marthy Stewart, ikony amerykańskiego stylu życia, która ma już na swoim koncie taką odsiadkę.

 • Gloria Estefan adoptowała pieska

  W środę, 12 października, powiększyła się rodzina Glorii Estefan. Co ciekawe, stało się to w programie telewizyjnym Marthy Stewart. Wbrew obawom niektórych, nie był to poród na wizji - wokalistka po prostu zdecydowała się adoptować... pieska.

 • Kinga Rusin: Przez 6 dni w ogóle nie spałam

  Stewart otworzył jej drzwi do rozmów z innymi gwiazdami.

 • Oprah Winfrey najbogatsza

  Rowling, która zgromadziła na koncie miliard dolarów a na trzeciej pozycji uplasowała się Martha Stewart - "królowa amerykańskiego lifestyle'u". Czołową dziesiątkę uzupełniają już tylko nazwiska i pseudonimy piosenkarek i aktorek. 1. Oprah Winfrey 2. JK Rowling 3. Marha Stewart 4. Madonna 5. Celine Dion 6. Mariah Carey 7. Janet Jackson 8. Julia Roberts 9. Jennifer Lopez 10. Jennifer Aniston...

 • Obrońcy zwierząt kontra diwa

  ..." - za noszenie torebki ze skóry pytona. Christina Ricci, Martha Stewart i Alicia Keys - po apelach organizacji - przestały nosić futra.

 • Muzyczne "grillowanie", czyli gwiazdy roastują i są roastowane

  ...popularnością cieszył również amerykański roast Justina Biebera , zorganizowany przez stację Comedy Central. Impreza odbyła się 30 marca, a wzięli w niej udział m.in. Martha Stewart , Snoop Dogg , Kevin...

 • "Wschodzące gwiazdy" kina

  ...). Elizabeth Olsen zdobyła uznanie główną rolą w dramacie psychologicznym "Martha Marcy May Marlene". To za jej sprawą powierzono aktorce kreację Marie w angielskojęzycznym remake'u słynnego "Oldboya(...). Przypomnijmy, że w poprzednich latach statuetkę "Wschodzącej Gwiazdy" otrzymali tacy aktorzy, jak: James McAvoy, Eva Green, Shia LaBeouf, Kristen Stewart czy Tom Hardy. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie...

Zdjęcia na temat: martha stewart
 • Martha Stewart
Wideo na temat: martha stewart
 • Kinga Rusin: Przez sześć dni w ogóle nie spałam!

  W czasie sześciodniowego pobytu w Nowym Jorku Kinga Rusin nie spała! Starała się bowiem zrobić jak najwięcej ciekawych reportaży. Dziennikarka jest jednak dumna z przywiezionych materiałów oraz szczęśliwa, że mogła odwiedzić Amerykę. – Nowy Jork jest dla mnie natchnieniem. Jeżeli mogę jechać, to rzucam wszystko i jadę – mówi dziennikarka. Zdradza także, że wywiad z Marthą Stewart otworzył jej