• Informacje na temat:

  martin scorsese producent

Artykuły na temat: martin scorsese producent
 • Martin Scorsese: Kinofil

  Choć "Hugo i jego wynalazek" wydaje się być pozycją wyróżniającą się na tle reżyserskiego emploi Martina Scorsese, w rzeczywistości jest pięknym i szczerym wyznaniem miłości do kina, które artysta wielokrotnie za pomocą kamery kreślił już na dużym ekranie.

 • DiCaprio zdradza Martina Scorsese

  ...projekty przygotowują Oliver Stone ( "Męska gra" ), Martin Scorsese ( "Kundun: Życie Dalajlamy" ) oraz Baz Luhrmann ( "Moulin Rouge" ). Do projektu tego ostatniego twórcy dołączył ostatnio Leonardo DiCaprio, mimo iż wcześniej zapowiadał, iż wystąpi w obrazie Martina Scorsese.

 • Martin Scorsese o Dylanie

  Martin Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ) zrealizuje dokument o legendarnym muzyku Bobie Dylanie. Artysta będzie ściśle współpracował z filmowcami podczas realizacji. Telewizyjny projekt opowie dzieje Dylana z czasów, gdy folkowy wykonawca przebojem wdarł się do wyobraźni fanów muzyki z całego świata.

 • Nowy serial Martina Scorsese

  W poniedziałek, 20 września, dzień po amerykańskiej premierze polscy widzowie będą mogli obejrzeć pilot serialu "Zakazane imperium" ("Boardwalk Empire") w serwisie HBO OD (HBO On Demand). Pilotowy odcinek serialu wyreżyserował Martin Scorsese. Akcja toczy się w Atlantic City tuż przed wprowadzeniem prohibicji na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

 • Martin Scorsese kręci w Polsce

  Martin Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ), jeden z najwybitniejszych amerykańskich twórców, będzie producentem filmu o powstaniu w warszawskim getcie, podała we wtorek, 10 lutego, gazeta Życie Warszawy . Film zatytułowany "Miła 18" wyreżyseruje Harvey Weinstein, producent "Władcy pierścieni".

 • Martin Scorsese ponownie o Bobie Dylanie

  Laureat Oscara Martin Scorsese nakręcił dokument poświęcony Bobowi Dylanowi. Premiera filmu zaplanowana została na 12 czerwca. Jak zapowiadają producenci "Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese", obraz to "po części film koncertowy, a po części marzenie senne".

 • Scorsese przyjedzie do Polski

  Martin Scorsese - jeden z najwybitniejszych reżyserów światowego kina - odwiedzi Polskę na zaproszenie Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

 • Serial Scorsese w Polsce

  HBO Polska rozpocznie wkrótce emisję nowego serialu "Zakazane imperium" ("Boardwalk Empire"). Jednym z jego reżyserów jest Martin Scorsese.

 • Martin Scorsese wraca do Boba Dylana

  Laureat Oscara Martin Scorsese nakręci dokument poświęcony Bobowi Dylanowi, który w 2017 roku został laureatem literackiego Nobla. Amerykański reżyser ma już na koncie jeden dokument o Dylanie: w 2006 roku nakręcił film "No Direction Home".

 • "Milczenie": Projekt życia Martina Scorsese

  ..."Milczenie" to dla Martina Scorsese projekt życia - przygotowywał się do niego prawie 30 lat, z ogromnym poświęceniem, które udzieliło się również aktorom. Producenci "Milczenia" przyznali, że dla tego projektu Scorsese zdecydował się na kroki, których nie podjął przy żadnym z wcześniejszych filmów. Zrezygnował m.in. ze swojej gaży, a w ślad za nim poszła trójka głównych aktorów - Andrew Garfield...