• Informacje na temat:

  martin wiek

Artykuły na temat: martin wiek
 • Martin Scorsese: Kinofil

  Choć "Hugo i jego wynalazek" wydaje się być pozycją wyróżniającą się na tle reżyserskiego emploi Martina Scorsese, w rzeczywistości jest pięknym i szczerym wyznaniem miłości do kina, które artysta wielokrotnie za pomocą kamery kreślił już na dużym ekranie.

 • Martin Scorsese jako rybka

  Słynny reżyser Martin Scorsese ( "Przylądek strachu" , "Wiek niewinności" , "Kundun: Życie Dalajlamy" ) jest kolejną gwiazdą, która udzieli głosu bohaterom kreskówki, określanej jako "podwodna mafijna komedia". Udział w "Sharkslayer" zapowiedzieli już James Gandolfini, Will Smith, Angelina Jolie i Renee Zellweger.

 • Martin Scorsese i misjonarze

  Scenarzysta Jay Cocks i reżyser Martin Scorsese, którzy pracowali wspólnie przy realizacji filmów "Gangi Nowego Jorku" i "Wiek niewinności" , przygotowują nowy projekt kinowy. "Silence" ma być opowieścią o jezuickich duchownych żyjących w Japonii w XVII wieku.

 • Martin Scorsese u papieża Franciszka w Watykanie

  ...400 jezuitów z całego świata zobaczyło już najnowszy film Martina Scorsese "Milczenie", są wśród nich również Polacy. W środę, 30 listopada, światowej sławy reżyser spotka się z papieżem Franciszkiem.

 • "Milczenie": Martin Scorsese ekranizuje Shusaku Endo

  Już 25 stycznia, tuż przed premierą najnowszego filmu Martina Scorsese, ukaże się książka "Milczenie" autorstwa Shusaku Endo, na podstawie której twórca "Wilka z Wall Street" nakręcił swoje dzieło. Film "Milczenie" trafi na ekrany polskich kin 17 lutego.

 • "Transformers: Wiek zagłady": Nowy start

  ...w "Armageddonie". Shia LaBeouf także nie był gwiazdą przed "Transformersami". Nie wspomnę już Willa Smitha i Martina Lawrence'a ("Bad Boys"). - Przed "Tranformersami" nikt nie wiedział, kto to jest Megan Fox(...) człowieka na Księżycu wplątując bezdennie głupie i nie trzymające się kupy pomysły fabularne - dodał. Co teraz? Biorąc pod uwagę kinowe zyski poprzedniej części, chyba nikogo specjalnie nie dziwi fakt...

 • Scorsese najlepszym reżyserem?

  Martin Scorsese został uznany najlepszym żyjącym reżyserem w rankingu amerykańskiego magazynu "Paste".

 • Zasłużeni dla Ameryki

  Pięcioro artystów uhonorowanych zostało tegorocznymi nagrodami waszyngtońskiego Kennedy Center, w tym wybitny reżyser filmowy Martin Scorsese.

 • Scorsese przyjedzie do Polski

  Martin Scorsese - jeden z najwybitniejszych reżyserów światowego kina - odwiedzi Polskę na zaproszenie Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

 • Isabella Rossellini: Opowiedzieć o seksie

  Jej matką była Ingrid Bergman, ojcem - Roberto Rossellini, mężem - Martin Scorsese, partnerami: David Lynch i Gary Oldman, ale Isabella Rossellini dzielnie opierała się kinu przez niemal 30 lat. Bała się porównań ze słynnymi rodzicami: Bergman trzy razy zdobyła Oscara, Rossellini nadał nowy kształt europejskiej kinematografii.

Wideo na temat: martin wiek
 • George R.R. Martin „pozdrawia” zatroskanych jego stanem zdrowia

  Autor powieściowej serii „Gra o tron” dość dosadnie odniósł się do pytania stawianego przez niektórych fanów jego twórczości, którzy „zatroskani” jego wiekiem i tuszą stawiają pod znakiem zapytania, to czy autorowi uda się zakończyć sagę przed swoją śmiercią. „Uważam to pytanie za obraźliwe” – zaczął Martin, po czym przekazał swoją radę wszystkim pytającym. Nie będziemy jej tłumaczyć, ale

Dyskusje na temat: martin wiek