• Informacje na temat:

  martina stoessel

Artykuły na temat: martina stoessel
 • Martina Stoessel ("Violetta"): Koncert w Gdańsku odwołany

  Zaplanowany na 5 kwietnia 2017 r. koncert Martiny Stoessel w Gdańsku/Sopocie został odwołany. Gwiazda disnejowskiego serialu "Violetta" wystąpi w Krakowie i Łodzi.

 • Martina Stoessel w Polsce: Gwiazda "Violetty" na trzech koncertach

  Na początku kwietnia 2017 r. na trzy koncerty do Polski przyjedzie Martina Stoessel, gwiazda disnejowskiego serialu "Violetta".

 • Tini Stoessel ("Violetta") i Greeicy razem: Zobacz teledysk "22"

  Piosenka "22" to pierwszy premierowy materiał Tini od czasu premiery albumu "Quiero Volver" w październiku 2018. Płyta zdążyła zgromadzić ponad 560 mln streamów na całym świecie. To z tego wydawnictwa pochodzą przeboje "Quiero Vover" ft. Sebastian Yatra ( posłuchaj! ) czy "Princesa" ft. Karol G ( sprawdź! ). Znana z disnejowskiego serialu "Violetta" Martina "Tini" Stoessel...

 • Z serialu na wielki ekran: Nowe oblicze Martiny Stoessel

  Martina Stoessel, znana głównie z niezapomnianej roli serialowej "Violetty", otwiera dwa nowe etapy artystycznej kariery. Debiutuje na dużym ekranie w pełnometrażowym filmie Disneya "Tini. Nowe życie Violetty", a do tego rozpoczyna solową karierę muzyczną, o której od zawsze marzyła.

 • "Violetta Live" znowu w Polsce

  Argentyńska artystka Martina Stoessel ponownie przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej "Violetta Live". Gwiazda serialu "Violetta" wystąpi 22 sierpnia w Warszawie na Stadionie Narodowym oraz 25 i 26 sierpnia w Tauron Arenie w Krakowie.

 • Powstanie film z gwiazdami serialu "Violetta"

  Disney ogłosił rozpoczęcie prac nad produkcją pełnometrażowego filmu "Tini - El Gran Cambio de Violetta". Główną rolę powierzono Martinie "Tini" Stoessel, która robi zawrotną karierę przede wszystkim jako gwiazda bijącego światowe rekordy popularności serialu Disney Channel "Violetta", ale również jako piosenkarka ze świeżo podpisanym kontraktem z wytwórnią Hollywood Records.

 • "Tini": Fabuła w rytm muzyki

  Najnowszą produkcję Disneya "Tini. Nowe życie Violetty" napędzają muzyka, taniec i śpiew. Nie mogło być inaczej - w końcu zarówno dla filmowej Violetty, jak i Martiny Stoessel muzyka jest całym życiem. Artystka osobiście uczestniczyła nawet w wyborze piosenek do filmu.

 • Od Violetty do Tini

  Martina Stoessel. - Mówi o tym ostatnia piosenka, napisana już przez nową, odmienioną Tini - zapowiada aktorka. "Tini. Nowe życie Violetty" to pierwszy film fabularny z udziałem Martiny "Tini" Stoessel, gwiazdy znanego na całym świecie przebojowego serialu "Violetta". Scenariusz filmu odzwierciedlający wątki z pozaekranowego życia młodej gwiazdy opowiada o tym, jak opuszcza ona serialowy świat...

 • "Violetta Live": Drugi koncert w Krakowie

  Grająca główną rolę w serialu "Violetta" Martina Stoessel kontynuuje trasę koncertową po Polsce. W związku z ogromnym sukcesem dotychczasowych koncertów w Łodzi (niedziela, 29 marca) oraz(...) r. o godz. 19:00 w Tauron Arenie w Krakowie. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 Martina Stoessel z ekipą z serialu wyprzedała niemal do ostatniego miejsca już w dniu otwarcia sprzedaży bilety na...

 • "Tini: Nowe życie Violetty": Kim jest i czego tak naprawdę chce?

  Bohaterka filmu "Tini: Nowe życie Violetty" - śliczna i zdolna Tini (Martina Stoessel) - ma mnóstwo pracy. Podróżuje z miasta do miasta. Nagrywa piosenki, udziela wywiadów, rozdaje autografy, śpiewa(...), Martiną Tini Stoessel. 19-latka z Buenos Aires ma apetyt na sukces: wystąpiła w paru serialach, użyczyła głosu bohaterce animacji "Uniwersytet potworny", a jej debiutancki, dwupłytowy album "Tini...

Zdjęcia na temat: martina stoessel
Dyskusje na temat: martina stoessel