• Informacje na temat:

  martyna marysia wojciechowska

Artykuły na temat: martyna marysia wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska zdecydowała się na adopcję

  Martyna Wojciechowska, prowadząca "Kobiety na krańcu świata", stara się o adopcję kilkorga dzieci, które poznała podczas realizacji programu.

 • Telekamery 2016: Martyna Wojciechowska osobowością roku

  Martyna Wojciechowska zwyciężyła w kategorii osobowość telewizyjna i odebrała Telekamerę Tele Tygodnia podczas 19. edycji popularnego plebiscytu. Ceremonia odbyła się 22 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Martyna Wojciechowska: Dostałam lekcję pokory

  Martyna Wojciechowska przeżyła trudny rok. Straciła bliską osobę, złamała obojczyk, przeszła kilka operacji, wciąż się rehabilituje. Los chciał przetrącić jej skrzydła. Na szczęście odrosły, w dodatku silniejsze, bo z tytanu.

 • Martyna Wojciechowska: Tajemnica kobiety

  Podróżniczka, dziennikarka, autorka książek. Jej dokument "Ludzie duchy" zdobył nagrodę główną na festiwalu w Monte Carlo. Niedawno został też wysłany na festiwal w Sundance w USA. Martyna kocha góry, szybkie auta, nurkowanie. Uwielbia słuchać historii kobiet poznanych na krańcu świata. Miała poważny, prawie śmiertelny wypadek, a jednak nie przestała wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych - o ile...

 • Martyna Wojciechowska: Nie podróżuję do miejsc, lecz do ludzi

  Kiedyś nie mogłam nawet marzyć, że nadejdzie taki dzień, kiedy całą telewizyjną dobę, siedem dni w tygodniu, będziemy mogli wypełniać podróżami, programami o świecie - przyznaje Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna kanału Travel Channel.

 • Martyna Wojciechowska: Największy "odjazd" kulturowy to na pewno Japonia

  Razem ze swoją ekipą odwiedziła dotąd pięćdziesiąt krajów. Poznała historie i trudy życia mieszkających tam kobiet. Martyna Wojciechowska zdradza, dokąd zabierze widzów w nowej serii programu "Kobieta na krańcu świata".

 • Martyna Wojciechowska kończy 45 lat: Czuję się wspaniale

  Prezenterka, dziennikarka, autorka książek, "Kobieta na krańcu świata", kierowca rajdowy oraz matka - Martyna Wojciechowska to prawdziwa kobieta-rakieta! Znana podróżniczka w sobotę świętuje 45. urodziny. "Chyba nigdy nie było lepiej" - mówi PAP Life jubilatka.

 • Martyna Wojciechowska: Sięgam dalej, w nieznane

  Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, pierwsza Polka, która ma swoją lalkę Barbie - bohaterkę. Laureatka trzech Telekamer Tele Tygodnia. W Travel Channel oglądamy jej filmy dokumentalne z Mongolii, Japonii, Pakistanu i Boliwii.

 • Wojciechowska czy Cejrowski?

  Martyna Wojciechowska i Wojciech Cejrowski to podróżnicy, których wiele łączy, ale jeszcze więcej dzieli. Lista podobieństw nie jest zbyt długa. Oboje uwielbiają podróżować i realizować reportaże(...) Cejrowski od ponad 20 lat zajmuje się realizowaniem programów podróżniczych. Martyna swój telewizyjny debiut w takim programie miała zaledwie rok temu. Dla niego zawsze najważniejszy jest on sam i jego...

 • Martyna Wojciechowska: Stawiam na bycie sobą

  Wierzy, że nie ma szczytu nie do zdobycia. Martyna Wojciechowska od początku swojej zawodowej drogi stawia na naturalność. Zdobyła Telekamery 2016 i 2017 w kategorii osobowość telewizyjna. Pracuje nad 9. sezonem "Kobiety na krańcu świata". Od stycznia jest dyrektor programową Travel Channel Polska.

Zdjęcia na temat: martyna marysia wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią
 • Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Wideo na temat: martyna marysia wojciechowska
 • Wojciechowska: Zdaniem lekarzy nie powinnam zajść w ciążę

  Martyna Wojciechowska zdradziła w programie "Uwaga", że lekarze nie dawali jej żadnych szans na zajście w ciążę. Gdy pogodziła się już z tą myślą, dowiedziała się, że wkrótce zostanie mamą. Ojcem Marysi jest nurek Jerzy Błaszczyk. Na salonach plotkuje się jednak, że Martyna związana jest ze swoją bliską przyjaciółką - Anitą Werner. Dziennikarka pytana, czy Wojciechowska faktycznie jest "jej