• Informacje na temat:

  martyna miała wypadek samochodowym

Artykuły na temat: martyna miała wypadek samochodowym
 • Martyna Wojciechowska kusi los

  Ani tragiczne wypadki, w których Martyna Wojciechowska brała udział, ani grożąca teraz jej życiu choroba nie skłoniły jej do rezygnacji z marzeń. Czy jej córeczka kiedyś to zrozumie?

 • Martyna Wojciechowska: Dwa razy uciekła sprzed otłarza

  Martyna Wojciechowska będzie gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż" - odcinek z jej udziałem zobaczymy w najbliższą niedzielę, 8 października o godz. 15 na antenie Polsat Cafe.

 • Teraz cieszy się każdą chwilą

  Na początku tego roku Martyna Wojciechowska zapadła na ciężką chorobę tropikalną. Odkąd ją pokonała, zupełnie inaczej patrzy na życie.

 • "Ameryka Express 2": Pierwsza para odpadła!

  Na początku drugiego odcinka Daria Ładocha poinformowała uczestników wyścigu, że ostatnia para na mecie będzie miała szansę zostać w programie. Czarna Koperta może bowiem uratować ostatnią parę, ale nie zawsze gwarantuje dalszą przygodę z programem. Tak właśnie było we wczorajszym odcinku "Ameryka Express 2" . Iwona i Reggie Benjamin stanęli jako ostatni na mecie wyścigu i dostali Czarną...

 • Film o śmierci Diany wzbudza kontrowersje

  Brytyjski reżyser Keith Allen zapewniał na konferencji prasowej, że jego film "nie jest atakiem na monarchię". Diana Spencer zginęła 31 sierpnia 1997 r., w wieku 36 lat, w wypadku samochodowym(...) Elżbiety II. Ojciec Dodiego oświadczył, że Diana miała "dowód na to, że jej życie było zagrożone". Film Allena rozpoczyna się od przedstawienia związanych z osobą księcia Karola podejrzeń Diany, które...