• Informacje na temat:

  martyna tatuaże

Artykuły na temat: martyna tatuaże
 • Martyna Wojciechowska: Sięgam dalej, w nieznane

  Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, pierwsza Polka, która ma swoją lalkę Barbie - bohaterkę. Laureatka trzech Telekamer Tele Tygodnia. W Travel Channel oglądamy jej filmy dokumentalne z Mongolii, Japonii, Pakistanu i Boliwii.

 • Martyna Wojciechowska: Stawiam na bycie sobą

  Wierzy, że nie ma szczytu nie do zdobycia. Martyna Wojciechowska od początku swojej zawodowej drogi stawia na naturalność. Zdobyła Telekamery 2016 i 2017 w kategorii osobowość telewizyjna. Pracuje nad 9. sezonem "Kobiety na krańcu świata". Od stycznia jest dyrektor programową Travel Channel Polska.

 • "Idol": Ewa Farna chciała rzucić biustonoszem

  ...i kontrakt płytowy. Odcinek rozpoczęła zaledwie 16-letnia Martyna Kasprzycka . Góralka z Zakopanego najpierw wykonała piosenkę ludową, potem zaprezentowała "Amazing Grace" Judy Collins. Ten drugi(...) “tak"). Martyna miała okazję zaśpiewać też w duecie z inną góralką - Ewą Farną. Dylematy i wahania jurorów mieliśmy okazję zobaczyć podczas występu Dawida Wajdy . 24-latek z Chrzanowa zaśpiewał...

 • Rozwalić system! Najgorsze filmy 2015

  ...udowodnić, że Bóg jednak nie umarł, żyje i ma się dobrze. Ostatecznie jest łopatologicznie, ideologicznie i koszmarnie sztampowo" - Martyna Olszowska pisała w recenzji na stronach Interii. Według(...) Jezusa Chrystusa. Trudno o bardziej adekwatne ujęcie ram tego desperackiego projektu" - Joanna Ostrowska wyliczała wady filmu. "Trzeba byłoby [też] zwrócić uwagę też na charakteryzację - tatuaże...

 • "You Can Dance": Casting w Lublinie

  Różne techniki taneczne, nawet takie, których jeszcze nikt nie rozpowszechnił na świecie, będą miały swoją premierę w środę, 21 marca, w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz!".