• Informacje na temat:

  martyna w podróży

Artykuły na temat: martyna w podróży
 • Martyna Wojciechowska: Rozbijać szklane sufity

  ...​"To byłby zupełnie inny program, gdyby prowadził go mężczyzna" - tak o "Kobiecie na krańcu świata" mówi Martyna Wojciechowska. Podróżniczka kiedyś za niesprawiedliwe uważała to, że jest kobietą - dziś jest z tego dumna!

 • Martyna Wojciechowska: O świecie, podróżach i ludziach

  Martyna Wojciechowska twierdzi, że znajduje się w ciekawym momencie życia zawodowego. Jako dyrektor programowa Travel Channel może bowiem przełożyć swoje wieloletnie doświadczenie podróżnicze na język telewizji. W nowym kanale Grupy TVN zamierza pokazywać prawdziwe emocje przeżywane przez podróżników, przybliżać widzom obce kultury i inspirować do zwiedzania świata.

 • Martyna Wojciechowska kusi los

  Ani tragiczne wypadki, w których Martyna Wojciechowska brała udział, ani grożąca teraz jej życiu choroba nie skłoniły jej do rezygnacji z marzeń. Czy jej córeczka kiedyś to zrozumie?

 • Martyna Wojciechowska jako bohaterka komiksu?

  Martyna Wojciechowska szuka zdolnych rysowników do pracy przy komiksie, który będzie zachęcał do poznawania świata i uczył tolerancji dla innych kultur. Bohaterką publikacji będzie podróżniczka wzorowana na samej Martynie Wojciechowskiej.

 • Martyna Wojciechowska: Nie podróżuję do miejsc, lecz do ludzi

  Kiedyś nie mogłam nawet marzyć, że nadejdzie taki dzień, kiedy całą telewizyjną dobę, siedem dni w tygodniu, będziemy mogli wypełniać podróżami, programami o świecie - przyznaje Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna kanału Travel Channel.

 • Martyna Wojciechowska: Największy "odjazd" kulturowy to na pewno Japonia

  Razem ze swoją ekipą odwiedziła dotąd pięćdziesiąt krajów. Poznała historie i trudy życia mieszkających tam kobiet. Martyna Wojciechowska zdradza, dokąd zabierze widzów w nowej serii programu "Kobieta na krańcu świata".

 • Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski: Życie podwójne

  Od lat prowadzą podwójne życie. Ale w ich przypadku nie jest to powód do zamartwiania się. Przeciwnie. Po prostu los obdarzył ich wieloma talentami, z którymi "coś trzeba było zrobić". Martyna Kliszewska, którą teraz oglądamy w serialu "Przyjaciółki", to nie tylko aktorka teatralna i filmowa. Pani Martyna również maluje i zajmuje się sztuką użytkową. Natomiast Jakub Przebindowski, którego oglądać...

 • Martyna Wojciechowska w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Martyna Wojciechowska nie zamierza brać udziału w tanecznym programie. Twierdzi, że lubi tańczyć, nie czułaby się jednak dobrze w show o takim charakterze. Gwiazda TVN skupia się na rozwijaniu kanału Travel Channel, na którym wkrótce pojawią się nowe, znacznie dłuższe dokumentalnie formy programu "Kobieta na krańcu świata".

 • Martyna Wojciechowska: Sięgam dalej, w nieznane

  Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, pierwsza Polka, która ma swoją lalkę Barbie - bohaterkę. Laureatka trzech Telekamer Tele Tygodnia. W Travel Channel oglądamy jej filmy dokumentalne z Mongolii, Japonii, Pakistanu i Boliwii.

 • Martyna Wojciechowska: Niemożliwe nie istnieje

  Niemożliwe nie istnieje - twierdzi Martyna Wojciechowska. Jest przekonana, że każda kobieta ma w sobie determinację i siłę, by żyć na własnych warunkach i spełniać marzenia. Gwiazda TVN kiedyś sama słyszała, że jako kobieta nie jest w stanie osiągnąć pewnych rzeczy, dziś chce wspierać kobiety, które straciły wiarę we własne możliwości.

Zdjęcia na temat: martyna w podróży
Wideo na temat: martyna w podróży
 • Martyna Wojciechowska przekazała fanom dobrą wiadomość!

  Martyna Wojciechowska (43 l.), która jest redaktor naczelną kanału Travel Channel, zapowiedziała zmiany w wiosennej ramówce. Widzowie domagali się, aby jej programy były dłuższe. Ich prośby zostały wysłuchane - Mam dla was dobrą wiadomość. To się właśnie zmieniło. W tej wiosennej ramówce będziemy prezentować długie wersje programów – oświadczyła. "Martyna na krańcu świata" to rozbudowane do

 • "Kobieta na krańcu świata": Podróż w czasie

  Mennonici to jedna z najbardziej zamkniętych społeczności na świecie. Świadomie odrzucają elektryczność i technologię. Żyją z dala od cywilizacji, skupiając się jedynie na religii, roli i hodowli zwierząt. W najnowszym odcinku "Kobiety na krańcu świata" Martyna Wojciechowska zabierze widzów prosto do Boliwii, gdzie poznają jej nową bohaterkę - Anę!