• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska chora

Artykuły na temat: martyna wojciechowska chora
 • Martyna Wojciechowska: Sięgam dalej, w nieznane

  Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, pierwsza Polka, która ma swoją lalkę Barbie - bohaterkę. Laureatka trzech Telekamer Tele Tygodnia. W Travel Channel oglądamy jej filmy dokumentalne z Mongolii, Japonii, Pakistanu i Boliwii.

 • Martyna Wojciechowska: Nie podróżuję do miejsc, lecz do ludzi

  Kiedyś nie mogłam nawet marzyć, że nadejdzie taki dzień, kiedy całą telewizyjną dobę, siedem dni w tygodniu, będziemy mogli wypełniać podróżami, programami o świecie - przyznaje Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna kanału Travel Channel.

 • Martyna Wojciechowska: Największy "odjazd" kulturowy to na pewno Japonia

  Razem ze swoją ekipą odwiedziła dotąd pięćdziesiąt krajów. Poznała historie i trudy życia mieszkających tam kobiet. Martyna Wojciechowska zdradza, dokąd zabierze widzów w nowej serii programu "Kobieta na krańcu świata".

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że już sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla niej wielkim wyróżnieniem. Film "Ludzie duchy" został nominowany w kategorii news. W jej ramach zgłoszono kilkaset filmów, spośród których jury wybrało cztery do głównego konkursu. Obrazy te powalczą o statuetkę Złotej Nimfy. Martyna Wojciechowska twierdzi, że choć zdobyła już w życiu kilka nagród...

 • Wojciechowska kobietą roku

  ..., Bogna Sworowska, czy Anita Werner. "Martyna Wojciechowska jest moją przyjaciółką i bardzo się cieszę, że zdobyła ten tytuł - mówiła Anita Werner. - Reprezentuje sobą niezwykłą mądrość, odwagę w dążeniu(...) werdyktu Jacek Schmidt powiedział: "Jej sukces jest dla wielu ludzi dowodem, że warto żyć, że nawet, kiedy jest się chorym, na wózku inwalidzkim, można wstać". Odbierając wyróżnienie Martyna...

Wideo na temat: martyna wojciechowska chora
 • Film Martyny Wojciechowskiej walczy o nagrodę na festiwalu w Monte Carlo

  Film „Ludzie duchy” Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że już sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla niej wielkim wyróżnieniem.