• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska co z jej zdrowiem

Artykuły na temat: martyna wojciechowska co z jej zdrowiem
 • Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustwa?

  Znana dziennikarka twierdzi, że została oszukana. Producent środka na odchudzanie wykorzystał jej wizerunek bez jej zgody.

 • Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki za słowa o Blue Monday

  Fani poczuli się dotknięci tym, co Martyna Wojciechowska napisała na Instagramie o najgorszym dniu w roku. Sugerują, że podróżniczka uderza w osoby zmagające się z depresją.

 • Martyna Wojciechowska: Niemożliwe nie istnieje

  Niemożliwe nie istnieje - twierdzi Martyna Wojciechowska. Jest przekonana, że każda kobieta ma w sobie determinację i siłę, by żyć na własnych warunkach i spełniać marzenia. Gwiazda TVN kiedyś sama słyszała, że jako kobieta nie jest w stanie osiągnąć pewnych rzeczy, dziś chce wspierać kobiety, które straciły wiarę we własne możliwości.

 • Martyna Wojciechowska: Dostałam lekcję pokory

  Martyna Wojciechowska przeżyła trudny rok. Straciła bliską osobę, złamała obojczyk, przeszła kilka operacji, wciąż się rehabilituje. Los chciał przetrącić jej skrzydła. Na szczęście odrosły, w dodatku silniejsze, bo z tytanu.

 • Telekamery 2016: Martyna Wojciechowska osobowością roku

  Martyna Wojciechowska zwyciężyła w kategorii osobowość telewizyjna i odebrała Telekamerę Tele Tygodnia podczas 19. edycji popularnego plebiscytu. Ceremonia odbyła się 22 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Martyna Wojciechowska: Największy "odjazd" kulturowy to na pewno Japonia

  Razem ze swoją ekipą odwiedziła dotąd pięćdziesiąt krajów. Poznała historie i trudy życia mieszkających tam kobiet. Martyna Wojciechowska zdradza, dokąd zabierze widzów w nowej serii programu "Kobieta na krańcu świata".

 • Tropikalne choroby Wojciechowskiej

  Martyna Wojciechowska potwierdziła, że od kilku miesięcy choruje na tropikalne choroby. Wcześniej na ten temat pojawiały się w mediach liczne doniesienia i hipotezy. We wtorek Wojciechowska opublikowała w sieci oficjalne oświadczenie.

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że już sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla niej wielkim wyróżnieniem. Film "Ludzie duchy" został nominowany w kategorii news. W jej ramach zgłoszono(...), zmuszały ludzi do zatrzymania się, pomyślenia i w jakimś sensie do działania, bo zawsze brakowało mi w mojej pracy takiego poczucia, że dziennikarz może świat zmieniać - mówi Martyna Wojciechowska...

 • Martyna w TVN Meteo

  ...- wyjaśnia Jakub Goller, szef TVN Meteo. Planujemy też emisję drugiej serii jej felietonów o kobietach mieszkających w różnych zakątkach globu - zdradza. W styczniu ramówka TVN Meteo poszerzy się...

 • "Róża Gali" dla Mai Ostaszewskiej

  Dwutygodnik "Gala" wręczył swoje wyróżnienia już po raz trzynasty. "Róże" przyznawane są wybitnym osobowościom kultury, sztuki i mediów. W tym prestiżowym gronie znaleźli się Maja Ostaszewska, Katarzyna Janowska, Martyna Wojciechowska, Dorota Kolak, Zbigniew Wodecki i Zygmunt Miłoszewski.