• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska i jej dziecko

Artykuły na temat: martyna wojciechowska i jej dziecko
 • Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki za słowa o Blue Monday

  Fani poczuli się dotknięci tym, co Martyna Wojciechowska napisała na Instagramie o najgorszym dniu w roku. Sugerują, że podróżniczka uderza w osoby zmagające się z depresją.

 • Martyna Wojciechowska kończy 45 lat: Czuję się wspaniale

  Prezenterka, dziennikarka, autorka książek, "Kobieta na krańcu świata", kierowca rajdowy oraz matka - Martyna Wojciechowska to prawdziwa kobieta-rakieta! Znana podróżniczka w sobotę świętuje 45. urodziny. "Chyba nigdy nie było lepiej" - mówi PAP Life jubilatka.

 • Martyna Wojciechowska: Sięgam dalej, w nieznane

  Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, pierwsza Polka, która ma swoją lalkę Barbie - bohaterkę. Laureatka trzech Telekamer Tele Tygodnia. W Travel Channel oglądamy jej filmy dokumentalne z Mongolii, Japonii, Pakistanu i Boliwii.

 • ​Martyna Wojciechowska: Marzenia się spełnia

  ..."Trzeba mieć odwagę, żeby marzyć i realizować swoje marzenia" - mówiMartyna Wojciechowska. Doceniona za inspirowanie innych kobiet podróżniczka, życiową odwagę zawdzięcza swojej mamie, a od kiedy sama została matką, jej życie zmieniło się na lepsze.

 • Martyna Wojciechowska: Stawiam na bycie sobą

  Wierzy, że nie ma szczytu nie do zdobycia. Martyna Wojciechowska od początku swojej zawodowej drogi stawia na naturalność. Zdobyła Telekamery 2016 i 2017 w kategorii osobowość telewizyjna. Pracuje nad 9. sezonem "Kobiety na krańcu świata". Od stycznia jest dyrektor programową Travel Channel Polska.

 • Martyna Wojciechowska w "piekle dla kobiet"

  .... Ciąży nie można przerywać w żadnym wypadku. Jeżeli kobieta traci dziecko w niejasnych okolicznościach - automatycznie staje się podejrzaną. Kto o tym wie, a nie poinformuje władz, jest współwinny(...). Gdy zostanie skazana za morderstwo, wiąże się to z wyrokiem nawet do 50 lat pozbawienia wolności.  Martyna spotka się z Moreną Herrerą, działaczką społeczną walczącą o prawa kobiet w Salwadorze...

 • Martyna Wojciechowska zdecydowała się na adopcję

  Martyna Wojciechowska, prowadząca "Kobiety na krańcu świata", stara się o adopcję kilkorga dzieci, które poznała podczas realizacji programu.

 • Martyna Wojciechowska: Dostałam lekcję pokory

  Martyna Wojciechowska przeżyła trudny rok. Straciła bliską osobę, złamała obojczyk, przeszła kilka operacji, wciąż się rehabilituje. Los chciał przetrącić jej skrzydła. Na szczęście odrosły, w dodatku silniejsze, bo z tytanu.

 • Martyna Wojciechowska: Tajemnica kobiety

  Podróżniczka, dziennikarka, autorka książek. Jej dokument "Ludzie duchy" zdobył nagrodę główną na festiwalu w Monte Carlo. Niedawno został też wysłany na festiwal w Sundance w USA. Martyna kocha góry, szybkie auta, nurkowanie. Uwielbia słuchać historii kobiet poznanych na krańcu świata. Miała poważny, prawie śmiertelny wypadek, a jednak nie przestała wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych - o ile...

 • Martyna Wojciechowska jako bohaterka komiksu?

  Martyna Wojciechowska szuka zdolnych rysowników do pracy przy komiksie, który będzie zachęcał do poznawania świata i uczył tolerancji dla innych kultur. Bohaterką publikacji będzie podróżniczka wzorowana na samej Martynie Wojciechowskiej.

Zdjęcia na temat: martyna wojciechowska i jej dziecko