• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska i jej rodzice

Artykuły na temat: martyna wojciechowska i jej rodzice
 • Martyna Wojciechowska podzieliła się traumatycznym wyznaniem!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) nigdy nie ukrywała, że wiele przeszła jako dziecko. Bywała niestety często w szpitalach z powodu choroby i dziś, jako już dorosła kobieta, wraca myślami do tych dramatycznych chwil.

 • "Będzie dużo piersi"

  "To program dla ludzi ciekawych świata oraz mężczyzn, bo przecież lubią patrzeć na piękne kobiety. Mogę zdradzić, że będzie dużo piersi, moje również" - Martyna Wojciechowska mówi o swoim najnowszym telewizyjnym projekcie "Kobieta na krańcu świata"

 • Martyna Wojciechowska: Niemożliwe nie istnieje

  ...usłyszałam po raz pierwszy od niej.  Jak to wyglądało? - Gdy w 2014 roku przyjechałam do tanzańskiej szkoły, zobaczyłam Kabulę siedzącą w ławce. Przysiadłam się, zajrzałam do jej zeszytu od suahili(...)? Czy może zupełnie inna? - Marysia ma 11 lat i jest po prostu sobą. Nie staram się oceniać jej przez mój pryzmat. Ani ona, ani ja nie lubimy porównywania. Już teraz widać, że idzie zupełnie inną...

 • Matki, kobiety, gwiazdy

  Czy łatwo być jednocześnie dobrą matką i gwiazdą? Jakie podejście do macierzyństwa mają znane kobiety?

 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Ich wspólne dziecko

  Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemek Kossakowski (47 l.) właśnie otrzymali swój pierwszy projekt, który zrealizują we dwoje.

 • Martyna Wojciechowska pokazała rodziców! Do kogo jest podobna?!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) wielokrotnie podkreślała, jak ważną rolę w jej życiu pełnią rodzice. Podróżniczka właśnie pochwaliła się wspólnym zdjęciem i napisała kilka wzruszających słów o mamie i tacie.

 • Martyna Wojciechowska zrobi to specjalnie dla mamy ukochanego?! Dogadają się?!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) jest w końcu w szczęśliwym związku z Przemkiem Kossakowskim (47 l.). Jego matka bardzo liczy na ślub, ale podróżniczka ma nieco odmienne zdanie. To sprzyja napiętej atmosferze między paniami, ale Martyna robi wszystko, by wkraść się w jej łaski. Czy da się przekonać do tego, by stanąć na ślubnym kobiercu?

 • Martyna Wojciechowska: Dzięki mamie wyrosły mi skrzydła u ramion!

  Jest jedynaczką. Rodzice wiele razy drżeli o jej życie. Już w dzieciństwie Martynie Wojciechowskiej (43 l.) przydarzały się groźne wypadki, zmagała się też z chorobą nowotworową. Przy córce zawsze stała mama i dodawała jej sił.

 • Martyna Wojciechowska: Mama wygadała się na temat ślubu!?

  Wszyscy zastanawiają się, czy Martyna Wojciechowska (45 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) przypieczętują swój związek małżeństwem. Nad tym tematem zastanawia się również mama dziennikarka, Pani Joanna, która chciałaby zobaczyć córkę na ślubnym kobiercu.

 • Niesłychane, co zrobiła Martyna Wojciechowska!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) samotnie wychowuje córkę Marysię (11 l). Właśnie okazało się, że podróżniczka poruszyła ze swoją pociechą trudny temat dotyczący prostytucji. Co ją do tego skłoniło?

Wideo na temat: martyna wojciechowska i jej rodzice
 • Czy Martyna Wojciechowska wzięła ślub?

  powiedziała Martyna? (DDTVN/x-news)

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...