• Informacje na temat:

  marvin gaye muzyk

Artykuły na temat: marvin gaye muzyk
 • Dr. Dre stworzy film o Marvinie Gaye'u?

  Serwis Variety poinformował, że Dr. Dre stworzy film o gwiazdorze soul, Marvinie Gaye'u. Rodzina muzyka tonuje nastroje i twierdzi, że negocjacje nie dobiegły końca.

 • Charlie Puth i Meghan Trainor w jednym klipie ("Marvin Gaye")

  W sieci pojawił się teledysk Charliego Putha do utworu "Marvin Gaye". Gościnnie wystąpiła w nim Meghan Trainor.

 • Lenny Kravitz zagra Marvina Gaye'a

  Lenny Kravitz zagra główną rolę w biograficznym filmie "Sexual Healing" opowiadającym o życiu soulowego wokalisty Marvina Gaye'a. Za kamerą stanie Julian Temple, autor dokumentalnych filmów "Sex Pistols: Wściekłość i brud" oraz "Joe Strummer: Niepisana przyszłość".

 • "Ulubiony barman muzyków"

  Dave Matthews, lider amerykańskiej formacji Dave Matthews Band, to bardzo interesujący rozmówca. Z takim samym zaangażowaniem w głosie potrafi zajmująco opowiadać o byciu barmanem, którym to fachem parał się jeszcze przed osiągnięciem sukcesu jako muzyk, grze na gitarze akustycznej, która jest znakiem rozpoznawczym Dave'a, a także Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, które w 2010 roku odbędą się...

 • Zastrzelone gwiazdy muzyki

  ...10 czerwca w Orlando doszło do zabójstwa, które wstrząsnęło Ameryką. Wtedy właśnie zastrzelona została 22-letnia wokalistka Christina Grimmie. Jednak to nie jedyny przypadek w historii, kiedy gwiazda muzyki ginie w ten sposób.

 • Mick Hucknall (Simply Red): Muzyka ma pomóc uciec od problemów

  .... To właśnie funkowe zespoły były tymi, które ukształtowały cię jako muzyka? - Na samym początku, kiedy byłem jeszcze bardzo młodym dzieciakiem, moją pierwszą, największą inspiracją byli The Beatles. Potem dołączyli The Rolling Stones, Tamla, Motown. Kiedy zacząłem karierę z Simply Red, zagłębiłem się mocno w muzykę lat siedemdziesiątych. Barry White i Marvin Gaye to artyści, którzy mieli...

 • Zamordowani muzycy

  Jeśli gwiazda muzyki poproszona o autograf mówi: "Weź się k***a odczep" i nasyła swojego ochroniarza, to nie można się jej dziwić...

 • Nie żyje Leon Ware. Wokalista i autor tekstów 77 lat

  Leon Ware, twórca tekstów dla Marvina Gaye’a, Michaela Jacksona i Quincy Jonesa, a także wokalista i producent, zmarł 23 lutego.

 • Kolejne gwiazdy wspierają charytatywny projekt Bono

  P Diddy, Nelly Furtado i Michael Stipe z grupy R.E.M. - to kolejne gwiazdy muzyki, które zdecydowały się przyłączyć do projektu nagrania nowej wersji przeboju Marvina Gaye?a ?What?s Going On?. Pomysłodawcą projektu jest Bono, wokalista irlandzkiej formacji U2, który chce przekazać dochód z jego sprzedaży na rzecz walki z AIDS.

 • Przy której piosence uprawiać seks?

  ..."Sexual Healing", wielki przebój soulowego wokalisty Marvina Gaye'a, został uznany piosenką, przy której najlepiej uprawia się seks. Ankietę przeprowadził jeden z najpopularniejszych portali internetowych.