• Informacje na temat:

  mary-kate olsen

Artykuły na temat: mary-kate olsen
 • Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen kończą 30 lat

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", w poniedziałek, 13 czerwca, świętują 30. urodziny.

 • Elizabeth Olsen: Najzdolniejsza z sióstr

  Dorastała w cieniu swoich popularnych sióstr - bliźniaczek Mary-Kate i Ashley Olsen. Po latach okazała się zdolna aktorką, która szybko zdobyła serca widowni. Obecnie swój czas dzieli między kino niezależne i kolejne części kinowego uniwersum Marvela, w którym wciela się w superbohaterkę Scarlet Witch. W sobotę, 16 lutego, Elizabeth Olsen skończyła 30 lat.

 • Siostry Olsen: Najsłynniejsze bliźniaczki Hollywood

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", świętowały 31. urodziny.

 • Bliźniaczki Jamesa Bonda

  To z pewnością miła niespodzianka dla Jamesa Bonda. W 22. części słynnej serii agent 007 będzie miał aż dwie dziewczyny. Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen to pierwsze bliźniaczki - dziewczyny brytyjskiego superagenta.

 • Do aktorstwa już nie wróci!

  Projektantka i jedna z najbardziej znanych bliźniaczek świata, Ashley Olsen, uznała aktorstwo za zamknięty rozdział swojego życia. Teraz chce poświęcić się wyłącznie rozwijaniu modowego imperium, jakie stworzyła wraz z siostrą, Mary-Kate.

 • Eugene Levy i bliźniaczki

  Eugene Levy ( "Magiczne buty" , "American Pie - Wesele" ) wystąpi w przygodowej komedii akcji "New York Minute". Aktor będzie towarzyszyć na ekranie słynnym siostrom Mary-Kate i Ashley Olsen ( serial "Pełna chata", "Ostrożnie z bliźniaczkami"). Zdjęcia do projektu powstają w kanadyjskim Toronto.

 • DVD: Nagroda za "Władcę pierścieni"

  Ceremonia wręczenia tegorocznych nagród DVD Premiere Awards odbędzie się 14 stycznia 2003 roku, w "Wiltern Theater" w Los Angeles. Specjalnymi wyróżnieniami uhonorowani zostaną między innymi Quentin Tarantino oraz Harvey i Bob Weinsteinowie, a także siostry Mary-Kate i Ashley Olsen oraz Peter Jackson, twórca filmowej adaptacji "Władcy pierścieni".

 • Nie żyje Alan Metter, reżyser filmu "Dziewczyny chcą się bawić"

  Mary-Kate i Ashley Olsen: "Randka z billboardu" i "Paszport do Paryża". Na początku XXI wieku przeszedł na zawodową emeryturę i przeniósł się z Los Angeles na Florydę, gdzie poznał partnerkę...

 • Koniec śledztwa w sprawie Ledgera

  Kilka dni temu pojawiły się informacje, że śledczy przesłuchają Mary-Kate Olsen - przyjaciółkę tajemniczo zmarłego aktora. To z nią masażystka, która zastała martwego Ledgera, skontaktowała się zanim(...)". Prawnik Mary-Kate Michael C. Miller powiedział kilka dni temu prasie: "Panna Olsen nie ma absolutnie nic wspólnego z lekami odnalezionymi w mieszkaniu zmarłego i w jego ciele i nie ma pojęcia...

 • Madonna najgorzej ubrana

  ...1984 roku. Wiemy, że jest na polowaniu, ale ktoś powinien jej wreszcie powiedzieć, że noszenie futra nie czyni z człowieka pumy" - czytamy w oświadczeniu PETA. Dostało się też bliźniaczkom Mary-Kate i Ashley Olsen: "Futro dodaje 20 lat i 10 kilogramów, więc pewnie dlatego Mary-Kate i Ashley myślą, że ich garderoba uciszy plotki o bulimii" - brzmi ostre uzasadnienie. Z kolei raper Kanye West...

Zdjęcia na temat: mary-kate olsen
Wideo na temat: mary-kate olsen
 • Przygnębiona Mary Kate Olsen

  Smutna bliźniaczka Olsen stara się wydostać z tłumu oblegających ją paparazzich. Los Angeles, 24 listopada.

 • PETA potępia bliźniaczki Olsen

  Mary-Kate i Ashley Olsen od dawna mają na pieńku z orgaznizacja PETA, zajmującą się obroną praw zwierząt. Bliźniaczki z upodobaniem noszą futra i wykorzystują je przy projektowaniu ubrań. Tym razem członkowie stowarzyszenia zorganizowali demonstrację na nowojorskiej ulicy.

 • Benji Madden zdradza Paris?

  Benji Madden (chłopak Paris Hilton) wychodzi z bratem Joelem (chłopakiem Nicole Richie) z nowojorskiego biura Mary-Kate Olsen. Pojawia się coraz więcej plotek , jakoby aktorkę i muzyka łączył romans.

Dyskusje na temat: mary-kate olsen