• Informacje na temat:

  mary louise parker

Artykuły na temat: mary louise parker
 • Parker i Walken romansują

  Mary-Louise Parker ( "Czerwony smok" ) i Christopher Walken ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) podpisali kontrakty na występ w filmie "Romance and Cigarettes", który dla studia United Artists przygotowuje aktor, reżyser i scenarzysta John Turturro ( "Człowiek, który płakał" , "Illuminata" ).

 • Nowa dziewczyna Douglasa

  Michael Douglas ma nową dziewczynę - znaną z serial u "Trawka" Mary-Louise Parker. Spokojnie, nie porzucił pięknej Catherine Zeta-Jones.

 • Zeta-Jones w "Red 2"

  Walijska aktorka, Catherine Zeta-Jones dołączyła do obsady filmu "Red 2". Gwiazda zagra w kontynuacji perypetii emerytowanych agentów specjalnych CIA u boku Bruce'a Willisa, Johna Malkovicha, Helen Mirren i Mary-Louise Parker.

 • Gwiazda "Trawki" nago

  Aktorka Mary-Louise Parker podzieliła się swoim przepisem na ciasto wiśniowe z magazynem "Esquire" i w ostrej kuchennej sesji fotograficznej.rozebrała się do bielizny, aby pokazać czytelnikom jak się je piecze.

 • "Trawka" - nowy serial w HBO

  Już we wtorek, 6 czerwca na antenie HBO pojawi się nowy serial komediowy "Trawka". Pomysłodawczynią serialu jest laureatka nagrody Emmy, Jenji Kohan. W rolach głównych zobaczymy Mary - Louise Parker ( "Anioły w Ameryce" ), która za rolę w "Trawce" nagrodzona została Złotym Globem oraz Elizabeth Perkins ("Duży").

 • Marihuanowy serial powraca

  Serial Trawka i grająca w nim Mary-Louise Parker, zdobywczyni Złotego Globu, powracają na antenę HBO Comedy. Tej jesieni stacja wyemituje trzynaście nowych odcinków serialu. Premiera czwartego sezonu "Trawki" odbędzie się w czwartek, 9 października, o godz. 20:30 w HBO Comedy...

 • Trawka legalnie tylko w HBO

  Drugi sezon serial u komediowego "Trawka" pojawi się na antenie HBO COMEDY już w sobotę, 17 marca. Gwiazdą serialu jest zdobywczyni Złotego Globu, Mary-Louise Parker. Widzowie będą mogli oglądać 12 premierowych odcinków serialu.

 • Gwiazdy w filmie dla dzieci

  Mary Louise Parker ( "Czerwony smok" ), Nick Nolte ( "Zakochany Paryż" ), Martin Short i Joan Plowright prowadzą ostatnie rozmowy na temat swojego udziału w wielkobudżetowej produkcji studia Paramount "Kroniki Spiderwicka". Wiadomo już, że reżyserii obrazu podejmie się Mark Waters ( "Zakręcony piątek" ).

 • Harvey Keitel w "Red Dragon"!

  Jak doniosła jedna z amerykańskich internetowych witryn filmowych, nad swym udziałem w obrazie "Red Dragon" negocjacje finalizują także Philip Seymour Hoffman ( "Magnolia" ) i Mary-Louise Parker(...), doświadczonego agenta FBI, który jest mentorem Grahama. Mary-Louise Parker została zaproszona do wcielania się w postać żony Grahama. Philip Seymour Hoffman zagra dziennikarza prasy brukowej, a Emily...

 • Jodie Foster w "Red Dragon"?

  ..., Ben Mendelsohn oraz Harvey Keitel. Negocjacje na temat swego udziału w filmie finalizują także Philip Seymour Hoffman i Mary-Louise Parker. Film wyreżyseruje Brett Ratner. Podobno realizatorzy...

Zdjęcia na temat: mary louise parker
Dyskusje na temat: mary louise parker