• Informacje na temat:

  marynarka policjantów

Artykuły na temat: marynarka policjantów
 • Michael Madsen odtworzył słynną scenę ze "Wściekłych psów"

  Nietypowy sposób wybrał Michael Madsen do tego, by przypomnieć swoim fanom o konieczności pozostawania w domu w czasie trwania pandemii koronawirusa. Aktor, który w filmie Quentina Tarantino "Wściekłe psy" wcielił się w rolę Pana Blondyna, powtórzył słynną scenę filmową, w której torturuje policjanta.

 • Russell Crowe - aktor kompletny

  Skinhead, kowboj, gladiator, bokser, policjant, matematyczny geniusz - popularny i u nas australijski aktor Russell Crowe potrafi zagrać dosłownie wszystko. Od kilku dni na polskich ekranach pokazywany jest najnowszy film z jego udziałem, "Dla niej wszystko". Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 10 jego najlepszych kinowych ról.

 • "Zabójcza broń": Nowy serial w TVN7

  Mroczne Miasto Aniołów, zaskakujące zwroty akcji oraz dwóch policjantów - Martin Riggs i Roger Murtaugh. Brzmi znajomo? W kinowej wersji "Zabójczej broni" w rolach głównych wystąpili niezapomniani Mel Gibson i Danny Glover. Role policjantów w produkcji telewizyjnej zagrają Clayne Crawford, znany z takich produkcji, jak "Szkoła uczuć" czy "24 godziny" oraz Damon Wayans, bohater komediowego...

 • Rihanna kręci teledysk w Paryżu i ląduje na rękach fanów

  Spore zamieszanie w centrum Paryża wywołała Rihanna, która w stolicy Francji postanowiła nakręcić część zdjęć do swojego nowego wideoklipu.

 • Don Johnson: Okulary, wyspa i aligator

  ..., przeszła bez echa. Oczywiście w męskim świecie policjantów z Miami nie mogło zabraknąć pięknych kobiet. Ich serca nonszalancki stróż prawa podbijał i łamał z łatwością. W życiu prywatnym hollywoodzki...

 • Peter Falk: Chciał być agentem CIA

  Chciał być sportowcem, marynarzem, potem agentem CIA. Został najpopularniejszym na świecie detektywem. "Bardzo prawdopodobne, że zostanę zapamiętany wyłącznie jako Columbo, ale wydaje mi się, że to i tak lepsze niż popaść w zupełne zapomnienie" - przyznał przed śmiercią Peter Falk.

 • Piotr Polk: Mundur mi pomógł

  ..., dopasowaną marynarkę, a jeszcze rzadziej broń u boku" - żartuje. I dodaje: "Ten serial patrzy na policjantów z lekkim, choć nie kpiącym przymrużeniem oka, a więc i dobór wzorców jest nieco mniejszy...

 • Rosyjski gwiazdor w "Fotografie"

  W "Fotografie" Waldemara Krzystka, obok Tomasza Kota, Adama Woronowicza, Sonii Bohosiewicz i Agaty Buzek, zobaczymy również Aleksandra Bałujewa. Rosyjski aktor znany jest m.in. z roli w "Peacemakerze", gdzie jego przeciwnikami byli George Clooney i Nicole Kidman czy w "Dowodzie życia" z Russellem Crowe'em i Meg Ryan.

 • Richard Gere przyjedzie na festiwal EnergaCamerimage

  Richard Gere jest jednym z najbardziej podziwianych aktorów swojego pokolenia, odnajduje się w każdym gatunku i każdej konwencji, a jednocześnie wykorzystuje swoją sławę, by walczyć o równość społeczną i przyszłość planety. Gwiazdor przyjedzie w tym roku do Torunia, by odebrać Specjalną Nagrodę Camerimage dla Aktora oraz porozmawiać z uczestnikami festiwalu.

 • Serialowe hity prosto z USA

  ...irlandzkiej rodziny policjantów strzegących prawa w Nowym Jorku. Tom Selleck wciela się w rolę Franka Reagana, komisarza nowojorskiej policji i patriarchę rodu Reaganów, który reprezentują także: dwaj jego...