• Informacje na temat:

  marynarki

Artykuły na temat: marynarki
 • Meghan Markle w samej marynarce na premierze musicalu! Co na to królowa?!

  ..." w Londynie. Na tę wyjątkową okazję księżna wybrała... samą marynarkę. Długa, czarna dopasowana sukienka w formie marynarki, do tego klasyczne czarne szpilki, prosty makijaż i lekka fryzura - trzeba...

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Helene Yorke w marynarce i "siateczce" na premierze filmowej!

  Gwiazdy robią co mogą, by przyciągnąć uwagę na czerwonym dywanie. Aktorka Helene Yorke (33 l.) postanowiła zrobić to, pozując do zdjęć w marynarce i... siateczkowej spódnicy! Na szczęście owa marynarka zakrywała pośladki, dzięki czemu gwieździe udało się uniknąć wpadki. Gdyby jednak musiała się z jakiegoś powodu schylić, mogłaby nieopatrznie pokazać za dużo, a fotoreporterzy z pewnością nie przepuściliby takiej okazji. Wyszłybyście tak gdziekolwiek?

 • Rosyjski gwiazdor w "Fotografie"

  W "Fotografie" Waldemara Krzystka, obok Tomasza Kota, Adama Woronowicza, Sonii Bohosiewicz i Agaty Buzek, zobaczymy również Aleksandra Bałujewa. Rosyjski aktor znany jest m.in. z roli w "Peacemakerze", gdzie jego przeciwnikami byli George Clooney i Nicole Kidman czy w "Dowodzie życia" z Russellem Crowe'em i Meg Ryan.

 • U kamerdynera Donalda Trumpa zdiagnozowano COVID-19! Czy prezydent i jego rodzina są zarażeni?

  Członek marynarki wojennej USA i osobisty kamerdyner Donalda Trumpa (73 l.) ma koronawirusa. Co z prezydentem i jego rodziną?

 • Józef Pawłowski warszawskim łobuzem

  Po występie w "Mieście 44" Józef Pawłowski przyjął propozycję zagrania w kolejnej produkcji osadzonej w czasach międzywojennych. W serialu biograficznym o Eugeniuszu Bodo wcieli się w postać warszawskiego łobuza, który zaprzyjaźnił się z głównym bohaterem.

 • Jak wstaje słońce

  Jay Hernandez wciela się w postać Thomasa Magnuma w nowej wersji klasycznego serialu o byłym komandosie amerykańskiej marynarki, który po powrocie z Afganistanu...

 • Kiesza ("Sound of a Woman"): Nowa gwiazda na horyzoncie?

  Ma 25 lat, w przeszłości była żołnierzem, baletnicą oraz kandydatką na kanadyjską Miss Universe. W 2010 roku rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną, a dziś (21 października) wydaje swoją debiutancką płytę. Czy Kiesza będzie objawieniem?

 • Seal Team

  Serial akcji. Życie i służba grupy komandosów SEAL _ elitarnej jednostki Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, wypełniającej najbardziej niebezpieczne...

 • Drugi sezon "Detektywa" od 22 czerwca w HBO

  W poniedziałek, 22 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - w Polsce pojawi się drugi sezon serialu HBO "Detektyw". Tego dnia ruszają także nowe produkcje HBO "Gracze" (Ballers), a także "Świat w opałach" (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

Zdjęcia na temat: marynarki
Wideo na temat: marynarki
Dyskusje na temat: marynarki