• Informacje na temat:

  marynarki założyła

Artykuły na temat: marynarki założyła
 • Zmarł Art Neville. Kultowy muzyk miał 81 lat

  ...– zespołowej wersji melodii country "Mardi Gras Mambo" . Po szkole Neville dołączył do Marynarki Wojennej, w której służył pod koniec lat 50. i na początku lat 60. Nie zrezygnował jednak ze swoich muzycznych...

 • Modowe gafy Kuby Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski jest niezwykle krytyczny wobec własnego poczucia stylu. Twierdzi, że absolutnie nie wie, co założyć na daną okazję i jak dopasować kolory, dlatego często korzysta z pomocy fachowców. Najbardziej zależy mu bowiem na tym, żeby na ściance nie zepsuć wizerunku żonie.

 • Pixies w Poznaniu: Wysłali małpę do nieba

  Dokładnie 30 lat temu w Bostonie została założona kapela, która odcisnęła piętno na całej branży muzycznej i zainspirowała swoim brzmieniem takie zespoły jak Nirvana, R.E.M., Radiohead czy The Strokes. 16 listopada publiczność zgromadzona w poznańskiej Arenie mogła przekonać się na własne oczy, co takiego Pixies, bo to o nich mowa, mają w sobie takiego wyjątkowego.

 • Joan Collins: Modna i seksowna

  ...sobie jakby żywcem wyjęte z szafy Alexis marynarki z mocno zaznaczonymi ramionami, które królowały na wybiegach i oszałamiający blask ostatnich kolekcji Saint Laurent i Versace, by zauważyć, jak(...) porozumienia" - wspomina. Nie trzeba dodawać, że oczywiście założyła wtedy pióra. Jej relacje z domem mody Valentino sięgają lat 60., kiedy po raz pierwszy odwiedziła rzymskie atelier...

 • Morrisey: Kto z nim, a kto przeciw niemu?

  Przypomnijmy, że w zeszłym roku, w ramach promocji płyty "California Son", Morrissey ( posłuchaj! ) pojawił się w programie Jimmy’ego Fallona . Podczas występu w klapie marynarki gwiazdora wpięta była przypinka partii For Britain. For Britain to skrajnie prawicowa, antyislamska partia polityczna, która została założona przez Anne Marie Waters w 2017 roku (byłą członkinie partii UKIP...

 • Hurt zastąpi Sheperda

  William Hurt ( "Osada" , "Zagubieni w kosmosie" ) zagra pastora w filmie "The King". Aktor zastąpi Sama Sheparda ( "Helikopter w ogniu" , "Kod dostępu" ), który kilka dni temu zrezygnował z udziału w tej produkcji.

 • Małgorzata Szumowska przed laty była modelką

  Nonszalancki i niewymuszony styl Małgorzaty Szumowskiej podziwia wiele kobiet. Co ciekawe, reżyserka, która uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek, jako nastolatka była modelką. Pojawiała się nawet na okładkach harlequinów.

 • Nowy film twórcy "Tomb Raidera"

  ..."Black Flag" ma być opowieścią o byłym oficerze marynarki, który zostaje porzucony na bezludnej wyspie za udział w niepozbawionym słuszności buncie na statku. Decyzję taką podejmuje inny oficer, przyjaciel głównego bohatera, który obraca się przeciw niemu. Bohater, pozostawiony na pewną śmierć na wyspie, zostaje piratem. "Od dziecka miałem obsesję na punkcie filmów o piratach. Cały czas szukałem...

 • Laura Harring w "The King"

  Laura Harring ( "Mulholland Drive" ), zagra główną kobiecą rolę w filmie "The King". W postać głównego bohatera - młodego mężczyzny poszukującego swego ojca - wcieli się meksykański gwiazdor Gael Garcia Bernal ( "I twoją matkę też" ).

 • Ewan McGregor podziękował byłej i obecnej partnerce

  ...czarne kreacje. Natomiast on do smokingu, zamiast białej koszuli, wybrał czarną. Do klapy marynarki miał też przyczepioną plakietkę z hasłem "Time's up".

Zdjęcia na temat: marynarki założyła