• Informacje na temat:

  marysia i marek

Artykuły na temat: marysia i marek
 • "M jak miłość": Marysia w tarapatach

  Po wakacjach Marysia będzie w tarapatach...a wpędzi ją w nie Mateusz! O co chodzi?

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • "Barwy szczęścia": Marysia wróci sama!

  Szok! Klara (Olga Jankowska) trafi do aresztu na lotnisku w Nowym Jorku! Odlot samolotu, którym miała wrócić do Polski, zostanie z jej powodu opóźniony o kilka godzin. Maszyna w końcu wzbije się w powietrze, Klary jednak nie będzie na jej pokładzie... Hubert (Marek Molak) zadzwoni do konsulatu i poprosi o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Dowie się, że jego żonę zatrzymano, ale Marysia (Antonina...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • "M jak miłość": Marysia i Artur nowymi Barbarą i Lucjanem?

  ...właśnie Rogowscy. Choć wcześniej wszyscy spodziewali się, że dziedzicem zostanie Marek (Kacper Kuszewski), informacja o jego wyjeździe na zawsze położyła kres tym spekulacjom.

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • "Barwy szczęścia": Wyznanie Marka

  Marek wyznaje Witkowi, że właśnie urodziła mu się córka.

 • Zostało ich już tylko pięcioro...

  Już dziś (10 kwietnia) punktualnie o godzinie 21.00 kolejny - szósty - odcinek telewizyjnego show "Gwiezdny Cyrk". Z programu odpadły do tej pory 4 osoby: Marysia Góralczyk, Grażyna Wolszczak, Mariusz Zalejski i Władek Grzywna. Dziś kolejny dzień zmagań.

 • "rodzinka.pl": Maria i Marek będą... parą?

  Podczas kolacji, na którą Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zaprosi wszystkich przyjaciół, Marek (Jacek Braciak) nieoczekiwanie wyzna, że rozstał się ze swoją dziewczyną. - Pogoniłem ją w diabły - powie i wzniesie toast za zdrowie... Marysi (Agata Kulesza).

 • Romanse w "Samym Życiu"

  Tuż przed wakacjami Marysia (Edyta Olszówka), bohaterka serial u "Samo Życie", rozpętała burzę emocjonalną. Najpierw spędziła noc ze Staszkiem (Jakub Strzelecki), młodym trenerem karate, a późnej - nieoczekiwanie - wyznała miłość Olgierdowi (Marek Kalita), swojemu przyjacielowi, który od dawna jest w niej zakochany po uszy!

Zdjęcia na temat: marysia i marek
Wideo na temat: marysia i marek
 • "rodzinka.pl": Nowy sezon już od 3 marca

  "rodzinka.pl" już 3 marca zagości ponownie na antenie TVP2. Widzowie po raz dziesiąty będą mogli śledzić losy Natalii, Ludwika i ich trzech dorastających synów. Nie zabraknie też wiernych przyjaciół rodziny: Marysi i Marka. Przed bohaterami nowe perypetie i całkiem nowe problemy. Jak sobie z nimi poradzą? Czy Tomek i Magda zdecydują się na ślub? Odpowiedź już niedługo.

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają!

  Ulubiona rodzina Polaków powraca. W domu Boskich nie ma miejsca na rutynę. Chłopcy mierzą się z miłosnymi problemami, podczas kiedy związek Marka i Marysi kwitnie, choć nie wszyscy są tym faktem zachwyceni. Natalia i Ludwik nie mają taryfy ulgowej w wychowywaniu synów – małżeństwo postanawia wprowadzić w domu nowe zasady, które nie przypadną do gustu młodszym domownikom. Premiera nowego sezonu popularnej „rodzinki.pl” już 2 marca o 21:40 w TVP2.

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2990.

  uciec. Podczas ucieczki nieświadomie rozkochuje w sobie kolejną dziewczynę. Ku radości Anety, Marysia pojawia się na wystawie w galerii. Jej wizyta nie podoba się Dominice, która otwarcie to sygnalizuje

Dyskusje na temat: marysia i marek