• Informacje na temat:

  marysia niklinska córka

Artykuły na temat: marysia niklinska córka
 • Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska: Tygodnik ujawnia prawdę o ich trudnych relacjach

  ...matka i córka mogą naprawdę pobyć razem. Jak jeszcze nigdy dotąd... W dzieciństwie Marysi Jolanta była gwiazdą telewizji i dużo czasu spędzała w pracy. Taty dziewczynka nie znała, rodzice rozstali się, gdy była mała. Wychowywali ją więc dziadkowie.  "Babcia Marysia opowiadała mi, że całowałam ekran telewizora wieczorem i prosiłam, żeby mama pół dnia była w pracy, a pół w domu" – wspominała Maria...

 • Nowe twarze mocno namieszają

  Jesień na pewno nie będzie smutna! Wiele się wydarzy, przynajmniej w serialach. We wrześniowych odcinkach do znanych bohaterów dołączą nowi i wprowadzą emocjonujące wątki. Warto jeszcze trochę poczekać!

 • Maria Niklińska dopiero po latach poznała ojca! Sprzeciwiła się matce!

  ...chwil z córką, zabierała ją do pracy - do studia telewizyjnego. Zdarzało się, że kilkulatka podchodziła do ekranu telewizora i widząc na nim rodzicielkę, całowała go. Mała Marysia chciała być jej kopią(...) dorastająca córka rezygnuje z wygodnego życia, jakie jej zapewnili. Dopiero po latach zrozumieli, że ma to związek z potrzebą wolności. Jolanta zaakceptowała fakt, iż córka stała się samodzielną, młodą...

 • Od kury domowej do polityka

  "Moja bohaterka przeszła bardzo długą drogę od kury domowej do polityka startującego na fotel prezydenta. Na pewno będzie to bardzo ciekawe dla widza" - Grażyna Wolszczak, odtwórczyni głównej roli w filmie "Zamiana", powiedziała po środowej premierze filmu.

 • Fajkowska wreszcie pogodziła się z córką

  ...przygotowana. Ja w młodości nie zachowywałam się tak. Nie wiedziałam więc, jak powinien postępować rodzic, gdy dziecko się buntuje" - mówi Jolanta Fajkowska w wywiadzie dla "Na żywo". "Marysia wyprowadzila(...) potrafiłam sobie z tym poradzić" - wspomina. Jak w relacjach z córką dziś postępuje znana dziennikarka? Przede wszystkim Jolanta Fajkowska wyznaje zasadę "nic na siłę". Woli więc, gdy to córka pierwsza...

 • Ładna, ale kiepsko śpiewa

  W Wielką Sobotę przykrość spotkała Olę Nieśpielak, która odpadła z programu "jak Oni śpiewają". Od Justyny Steczkowskiej dostało się też Marii Niklińskiej.

 • Porażka córki Fajkowskiej

  Marysia Niklińska nie dostała wymarzonej roli w filmie "Przystań". W ostatniej chwili okazało się, że zamiast niej w obsadzie znajdzie się Anna Czartoryska , dziewczyna Piotra Adamczyka .

 • "Ja wam pokażę"

  We wtorek, 16 sierpnia, rozpoczynają się zdjęcia do ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę". Film, którego scenariusz napisała autorka bestsellera wraz z Cezarym Harasimowiczem, będzie nosił tytuł "Ja wam pokażę!".

 • Fajkowska dumna z córki

  ...dostrzec, że się starzeję? Nic z tego! Nic takiego nie zauważam. Cieszę się, że Marysia ma swoje życie i odnosi sukcesy. Jest aktorką, gra w filmach, serial ach i teatrach, prowadzi program poświęcony(...): różnica wieku, pokolenia i doświadczenia. Kochamy się tak, jak powinno być - jak matka i córka. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734"); (nr 30)

 • Sama zapracowała na swoje nazwisko

  ...wystąpiła u boku Jolanty Fajkowskiej jako współprowadząca program "Nowsze Mazowsze" i w serialu "Unia serc". Jolanta Fajkowska zawsze rozumiała, dlaczego Marysia tak bardzo chciała zatrzeć wszelkie(...) i samodzielnie podejmowała decyzje związane ze swoim życiem. Nawet wtedy, gdy na dwa miesiące przed maturą zmieniła szkołę, Jolanta Fajkowska uznała, że córka po prostu wie, co robi. Maria Niklińska...

Zdjęcia na temat: marysia niklinska córka
Wideo na temat: marysia niklinska córka
 • Maria Niklinska całuje się z dziewczyną!

  Maria Niklińska, córka prezenterki Jolanty Fajkowskiej, po przygodzie z aktorstwem ma apetyt na karierę wokalną. Dziewczyna właśnie wydała drugiego singla pt. "Ile jeszcze" (muzykę napisał Tomek Lubert). Do piosenki powstał również teledysk, w którym Marysia przebiera się za zakonnicę, całuje z kobietą i przyjmuje komunię świętą. Czyżby liczyła na jakiś tani skandal?

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?