• Informacje na temat:

  marysia w ciąży

Artykuły na temat: marysia w ciąży
 • "Pierwsza miłość": Marysia jest w ciąży?

  Ciąża, ciężka choroba, a może zwykłe przemęczenie? Co jest powodem omdlenia Marysi (Aneta Zając)?

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • "Klan": Michał nie jest ojcem Marysi?

  Cywilnego oświadczenia, że jest ojcem dziewczynki. - Mój błąd. Sandra długo ukrywała fakt, że jest ze mną w ciąży. Kiedy się w końcu dowiedziałem, nalegała, że wychowa dziecko sama - powie. - Starałem(...) Marysia jest dzieckiem Michała Chojnickiego - wypali niespodziewanie. Michałowi cały świat w jednej chwili runie na głowę. Wstanie i zażąda przeprowadzenia badań DNA. Sędzia odroczy posiedzenie...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  Marysia i Michał: Czy powiedzą sobie "tak"? Życie nigdy nie rozpieszczało Marysi (Aneta Zając). Kiedy wydaje się, że z Michałem (Wojciech Błach) wreszcie wpłynęli na spokojne wody, do akcji znów wkracza matka Krystiana (Patryk Pniewski) - Ewa (Ewa Gawryluk). Związek z "tą trzecią" za plecami nie jest łatwy. Marysia jednak daje szansę Michałowi na odbudowanie ich relacji. Podczas...

 • Preis w ciąży z Karolakiem

  Najnowszy film Janusza Kondratiuka "Milion dolarów" trafi w maju do kin. Na ekranie zobaczymy m.in. Kingę Preis i Tomasza Karolaka.

 • "Pierwsza miłość": Szansę na związek Marysi i Michała zburzy pojawienie się "tej trzeciej"!

  Po serii dramatycznych wydarzeń Michał postanawia zaopiekować się Marysią. Ich relacja, której kibicuje Melka staje się coraz bliższa i cieplejsza. Kiedy w Marysi zaczyna kiełkować nadzieja na nowy, szczęśliwy związek, w życiu Michała nieoczekiwanie pojawia się tajemnicza kobieta. Marysia czuje silne ukłucie zazdrości.

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • "Na Wspólnej": Dominik załamany - Daria jest w ciąży

  Dominik załamany - Daria mówi mu, że jest w ciąży! Dominik szykuje się do wakacyjnego wyjazdu z Kasią. Daria jest załamana i wykrzykuje, że jest w ciąży! Dominik jest zdruzgotany. Po południu chłopak zjawia się u Kasi. Czy będzie miał odwagę powiedzieć ukochanej prawdę? Agnieszka zerwie kontakty z Heblem? Agnieszkę odwiedza mecenas Wawrzyniak. Były wykładowca proponuje Olszewskiej...

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.

Zdjęcia na temat: marysia w ciąży
Wideo na temat: marysia w ciąży
 • "Pierwsza Miłość": Kinga będzie w ciąży?

  Marysia i Michał próbują odbudować swój związek. Z kolei Kinga wyznaje mężowi, że chciałaby mieć z nim jeszcze jedno dziecko. – Twoje i moje… Chciałbyś? Jak zareaguje Artur? Odpowiedź już w tym tygodniu.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • "Przyjaciółki": Dramat Patrycji

  rozwiązaniem. Wiktor trafia do szpitala. Zuza podczas wizyty u gastrologa dowiaduje się, że jest w ciąży. Siódmy odcinek dziesiątej serii "Przyjaciółek" już dzisiaj- 19 października, o godzinie 21:10

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

Dyskusje na temat: marysia w ciąży