• Informacje na temat:

  marysia z m jak milosc

Artykuły na temat: marysia z m jak milosc
 • "M jak miłość": Nowa twarz Marysi

  W najnowszym odcinku widzowie "M jak miłość" zobaczą zupełnie nową twarz Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • "M jak miłość": Marysia w tarapatach

  Po wakacjach Marysia będzie w tarapatach...a wpędzi ją w nie Mateusz! O co chodzi?

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • "M jak miłość": Rozpad małżeństwa Marysi i Artura?

  Na ostatniej InstaStory Katarzyna Cichopek zamieściła zdjęcie zza kulis, na którym Barbara prowadzi ostrą rozmową z Marysią i Arturem? Czy sprawa dotyczy problemów z Mateuszem, który może oblać maturę? Czy raczej kłopotów Pawła i Piotrka? Niektórzy spekulują, że małżeństwo Marysi i Artura może zawisną na włosku. Jak myślicie?

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "M jak miłość": Marysia w szoku! Rogowski udowodni, że Maciej to oszust...

  W 1502. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 16 marca o godzinie 20.55 w TVP2) przebywający na konferencji na Śląsku Robert zadzwoni do Marysi, żeby poinformować ją o tym, co odkrył w sprawie Maćka.

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • "M jak miłość": Marysia na celowniku... kobieciarza?!

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) doniesie Arturowi (Robert Moskwa), że na jego żonę ostrzy sobie kły rozpasany seksualnie wariat. Zofia stwierdzi, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jest na celowniku Wernera (Jacek Kopczyński) i może zostać jego kolejną... ofiarą!

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

Zdjęcia na temat: marysia z m jak milosc
Wideo na temat: marysia z m jak milosc
 • "Pierwsza miłość": Kto pomoże Marysi w więzieniu?

  Do ekipy „Pierwszej miłości” dołącza nowa postać – recydywistka, Celina. W tej roli widzowie zobaczą Barbarę Lubos. Wbrew pierwszemu wrażeniu, Celina okaże się sympatyczną osobą, która postanowi pomóc Marysi odnaleźć się w więziennej codzienności. Pierwszą z podstawowych zasad, jaką postara się wpoić Domańskiej, jest całkowity zakaz „kablowania”. Nie ma donoszenia na współwięźniarki! „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • "Pierwsza miłość": Impreza weselna Marysi i Michała!

  Specjalnie dla Julki, Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) organizują kolejną imprezę weselną – tym razem w domu. W jej przygotowanie zaangażowani są wszyscy najbliżsi! Obejrzyjcie, jak powstawały sceny domowego wesela w „Pierwszej miłości”.

 • "M jak miłość": Rogowski bierze Marysię na litość?

  Maria po kolejnej wizycie w szpitalu jest bliska załamania. I w końcu żali się Robertowi: - Nie mam już siły do Artura, zachowuje się, jak dziecko… A najgorsze jest to, że w ogóle nie wierzy w sens(...) łzy… - Nie mogę go teraz zostawić! Lada moment wypiszą go do domu, zostanie zupełnie sam… A jeśli na dodatek nie będzie ćwiczył… To przecież wiadomo, jak to się skończy... A Robert - po spotkaniu

Dyskusje na temat: marysia z m jak milosc