• Informacje na temat:

  marzec tomasz

Artykuły na temat: marzec tomasz
 • Tomasz Karolak: To będzie hit!

  ...- "Rodzinka.pl" to sitcom realizowany jak film fabularny - zapewnia gwiazda nowej produkcji TVP, Tomasz Karolak. Premiera serialu zaplanowana jest na marzec.

 • Tomasz Kot nie tylko o pracy na planie serialu BBC: Zrobię film i będę jeszcze lepszy

  Zagrał właśnie w serialu BBC "World on Fire" ("Świat w ogniu"). Tomasz Kot opowiada PAP Life nie tylko o tej roli, ale i o swych aktorskich planach. "Wykonuję wszystkie możliwe kroczki, które są dla mnie dostępne" - mówi.

 • "Listy do M. 3": Gorące emocje przy mroźnej pogodzie

  W piątek, 10 listopada, do kin wchodzi trzecia część "Listów do M.". Reżyser filmu, Tomasz Konecki, opowiada, czego możemy spodziewać się w nowej odsłonie kultowej serii romantycznej. Zdradza też, że praca na planie tej produkcji momentami była... koszmarem.

 • "Testosteron" - relacja z planu filmowego

  Dla widzów spragnionych dobrego kina szykuje się nie lada niespodzianka. W sierpniu rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Tomasza Koneckiego (twórcy "Ciała" ) "Testosteron". Wcześniej "Testosteron" był wystawiany na deskach warszawskiego teatru Montownia. Teraz autor scenariusza Andrzej Saramonowicz pokusił się o filmowe rozwiązanie.

 • Gliński kręci "Kamienie na szaniec"

  Dramatyczną scenę egzekucji ludności cywilnej, której świadkami są "Rudy" i "Zośka", realizowali w piątek w Warszawie twórcy filmu "Kamienie na szaniec". Reżyserem jest Robert Gliński, autorem zdjęć Paweł Edelman, główne role grają Marcel Sabat i Tomasz Ziętek.

 • Yugopolis, czyli Yugoton II

  ...eklektyzm (folk, rock, bałkańskie rytmy). Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Tomasz Bonarowski (producent Platynowych sukcesów Krzysztofa Krawczyka "To, co w życiu ważne jest" czy Myslovitz). Premiera płyty Yugopolis, zatytułowanej "Słoneczna strona miasta", planowana jest na marzec. Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać fragmentu wydawnictwa!

 • Gabriel Fleszar i Maja Konarska (Moonlight) w duecie. Zobacz teledysk "Nawet gdy pogubię się"

  ...swoich sił w projekcie z Qlheadem (producent Tomasz Kuldo). Sprawdź tekst utworu "Gusty" w serwisie Teksciory.pl! Teraz Gabriel Fleszar opublikował teledysk "Nawet gdy pogubię się". Duet z Mają Konarską , wokalistką reaktywowanej grupy Moonlight , zapowiada szykowany na marzec 2019 r. nowy solowy album Fleszara. W nakręconym przez Nikodema Maszotę klipie poza wokalistami wystąpili także...

 • Nadchodzi magiczny czas

  Piosenka "Magiczny czas (zmienia nas)" nagrana została już pod koniec 2007 roku. Autorami utworu są znany z grupy Kindla Marcin Kindla (tekst) oraz Andrzej Rybiński, Tomasz Butryń i Przemek Momrot (muzyka). W odpowiedzi na prośby słuchaczy utwór dostał drugą szansę, a w prezencie gwiazdkowym również teledysk. Reżyserem klipu jest Michał Tatarek, a autorem zdjęć Tomasz Woźniczka - laureat...

 • "Broad Peak": Film o himalaiście Macieju Berbece

  ....  W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Dawida Ogrodnika (Adam Bielecki), Łukasza Simlata (Krzysztof Wielicki), Piotra Głowackiego (Aleksander Lwow), Tomasza Sapryka (Andrzej Zawada), Macieja Raniszewskiego (Tomasz(...) w Lądku Zdroju. Z początkiem września ruszyła kolejna transza zdjęć - w Warszawie, Radomiu i Zakopanem. Premiera filmu "Broad Peak" planowana jest na marzec 2020 roku. Katarzyna Sobiechowska-Szuchta...

 • "Superstarcie": Liroy jurorem!

  ...(musical), Reni Jusis (electro pop), Katarzyna Wilk (r'n'b), Ramona Rey (muzyka elektroniczna), Tomasz "Titus" Pukacki , lider Acid Drinkers (heavy metal), Rafał Brzozowski (pop), Monika(...)" - wystąpi na otwarcie odcinka z hip hopem jako gość specjalny z Jackiem "Mezo" Mejerem w przeboju "Ważne". Ekspertem w jury będzie pionier hip hopu nad Wisłą - Piotr "Liroy" Marzec . Obok niego występy...