• Informacje na temat:

  marzena bąk

Artykuły na temat: marzena bąk
 • Mirosław Baka: Miłość cenniejsza niż role

  Czuje się spełniony. Dzieli życie z kobietą, która go kocha i jest jego przyjacielem. Synowie dają powody do dumy, a wnuk wiele radości.

 • "Kop głębiej" - nowa komedia Szołajskiego

  Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Tyniec i Andrzej Grabowski zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

 • "Na Wspólnej": Mirosław Baka czeka na pierwszego wnuka!

  Mirosław Baka, czyli Janusz Szymaniak z "Na Wspólnej", wyznał półtora roku temu w wywiadzie, że nie może się doczekać chwili, kiedy zostanie... dziadkiem. Już w październiku spełni się marzenie aktora, który właśnie przygotowuje się do powitania na świecie swego pierwszego wnuka...

 • Oto para roku 2013

  Hanna i Wojciech Pokorowie głosami czytelników miesięcznika "Pani" zostali wybrali Parą Roku 2013 w plebiscycie "Srebrne Jabłka". Uroczysta gala odbyła się w środowy wieczór w hotelu InterContinental w Warszawie.

 • Wreszcie zagra w teatrze!

  Anna Przybylska, czyli niezapomniana sierżant Marylka Baka ze "Złotopolskich", wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby spróbować swoich sił jako aktorka... teatralna. W 2013 roku będzie miała być może okazję zrealizować to marzenie!

 • Uparł się, żeby być aktorem!

  Mirosław Baka, czyli Majewski z "Prawa Agaty", niechętnie wspomina czasy, kiedy chodził do liceum. - Nie byłem dobrym uczniem, ledwo przebrnąłem przez maturę, a do szkoły teatralnej zdawałem dlatego, że nie trzeba się było niczego uczyć do egzaminów - mówi.

 • Gwiazdy wspierają IV "Onko-Olimpiadę"

  ​Anna Przybylska, czyli niezapomniana Marylka Baka ze "Złotopolskich", została ambasadorką IV Międzynarodowych Igrzysk Sportowych "Onko-Olimpiada 2012". Już w najbliższą sobotę na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej AWF pojawią się też inne gwiazdy wspierające podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, która jest organizatorem imprezy.

 • Ania Przybylska zapaliła olimpijski znicz!

  Anna Przybylska, czyli Marylka Baka ze "Złotopolskich", zapaliła znicz, który płonął przez cały czas trwania IV Międzynarodowych Igrzysk Olimpijskich "Onko-Olimpiada 2012". Aktorka udekorowała też medalami zwycięzców w jednej z konkurencji.

 • W czepku urodzona

  Anna Przybylska, czyli niezapomniana Marylka Baka ze "Złotopolskich", żartuje, że życie przypomina loterię fantową, a jej po prostu udało się wyciągnąć na tej loterii szczęśliwy los. Choć Ania ostatnio zajmuje się głównie opieką nad trójką swoich dzieci, wciąż jest jedną z najbardziej kochanych przez widzów polską aktorką.

 • Przybylska wraca do Złotopolic

  ...zgodzi się na rozwód z Tomkiem? A może, mimo tych licznych przeciwności losu, odważy się znów zawalczyć o miłość i w ostatnim momencie zmieni jednak zdanie? Marzena Juraczko...

Wideo na temat: marzena bąk
 • Kop głębiej

  Szukający rodzinnych korzeni leciwy Niemiec, emeryt Hugo Schmidt przyjeżdża z wnukiem do wsi na Mazurach. Dom, w którym się urodził, zamieszkuje obecnie biedna polska rodzina, przesiedleńcy zza Buga, niezbyt dbający o utrzymanie porządku w gospodarstwie. Nowakowie są przerażeni wizją odebrania im przez Hugo dachu nad głową. Ale zmieniają swój stosunek do Niemca, gdy ten proponuje sporą sumę pieniędzy za spełnienie "nietypowej" prośby: chodzi o zgodę na dokonanie ekshumacji. Pod koniec wojny...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Biegnij, chłopcze, biegnij

  Poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do domu życzliwej Polki (Elizabeth Duda). Kobieta decyduje się go przygarnąć i namawia, by dla bezpieczeństwa przyjął nową tożsamość - osieroconego Polaka wyznania rzymskokatolickiego. Wskutek dramatycznego splotu wydarzeń, chłopiec musi opuścić gościnny dom i rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw wędrówkę przez ogarnięty wojną kraj. Korzystając z...