• Informacje na temat:

  marzena kipiel - sztuka

Artykuły na temat: marzena kipiel - sztuka
 • Marzena Kipiel-Sztuka: Z rodzinką najlepiej

  Marzena Kipiel-Sztuka od samego początku, czyli od 1999 roku, gra Halinkę Kiepską. Aktorka ma nadzieję, że sitcom nadal będzie popularny i zdradza, co zobaczymy w nowych odcinkach.

 • Oscarowa Kipiel-Sztuka

  Przypomniało mi się, że jestem oscarową aktorką! I to od 11 lat! - mówi pełna temperamentu Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej.

 • Marzena Kipiel-Sztuka: Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

  Pani rodzinne miasto to Legnica... Marzena Kipiel-Sztuka: - O której mówimy "mała Moskwa". Przez całe dzieciństwo byłam dwujęzyczna, bo mieszkałam w sąsiedztwie Gruzinów, Kazachów, Ukraińców, Litwinów. Nauczyłam się tańczyć kazaczoka i gdy tylko mama zabierała mnie do kawiarni, swoje musiałam odtańczyć. Mama była pewna, że zostanę artystką. Szybko zaczęła się pani kształcić w tym kierunku...

 • Marzena Kipiel-Sztuka: Twarda z niej sztuka

  Sama o sobie mówi przekornie: "twarda ze mnie sztuka", nawiązując do drugiego członu swojego nazwiska. Ale ci, którzy Marzenę Kipiel-Sztukę (48 l.) dobrze znają, wiedzą też, że w tym stwierdzeniu jest wiele prawdy. Pani Marzena to kobieta wulkan. Dynamiczna, niezależna, odważna. Gdy pojawiła się na planie serialu "Świat według Kiepskich" w 1999 r., od razu stała się duszą towarzystwa, przywódcą...

 • Komiczna Kipiel-Sztuka

  Lubomierz, małe miasteczko na Dolnym Śląsku. To tu przed laty Sylwester Chęciński nakręcił film "Sami swoi", a dziś miejsce to kojarzy nam się przede wszystkim z odbywającym się tam już od trzynastu lat Ogólnopolskim Festiwalem Filmów Komediowych. Kryształowe Granaty 2009 dla najkomiczniejszej aktorki filmowej ostatniego sezonu trafiły do Marty Lipińskiej i Marzeny Kipiel-Sztuki.

 • "Świat według Kiepskich": To już koniec? "Nie powstaną nowe odcinki"

  To już koniec "Świata według Kiepskich"? Serial nie będzie dłużej kontynuowany? Do sprawy odniosła się Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej. Jej słowa nie napawają optymizmem.

 • "Kop głębiej" - nowa komedia Szołajskiego

  Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Tyniec i Andrzej Grabowski zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

 • Grabowski u Szołajskiego

  Andrzej Grabowski, Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka i Krzysztof Tyniec już w wkrótce pojawią się razem na ekranie. Artyści zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

 • Herbuś kontra Urbańska

  Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska odpadła z programu "Jak Oni śpiewają". Następny odcinek będzie jednocześnie półfinałem programu. Może z niego odpaść Edyta Herbuś lub Natasza Urbańska.

 • Na planie bywa nerwowo

  Dyscyplina, wzajemna sympatia i sprawdzone sposoby na rozładowanie napięć. Brzmi jak bajka? Być może, ale tak wygląda praca na planie serialu "Świat według Kiepskich". - Jesteśmy bardzo zgraną drużyną - zapewnia Marzena Kipiel-Sztuka.

Zdjęcia na temat: marzena kipiel - sztuka
Wideo na temat: marzena kipiel - sztuka
Dyskusje na temat: marzena kipiel - sztuka