• Informacje na temat:

  marzena sienkiewicz

Artykuły na temat: marzena sienkiewicz
 • Sienkiewicz: Zabójczy uśmiech

  Marzena Sienkiewicz jest w tym roku nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" 2010 w kategorii "prezenter pogody". Dziennikarka współpracowała już z wieloma stacjami; obecnie możemy ją oglądać na antenie TVP2.

 • Agnieszka Sienkiewicz: To jest jej czas

  Agnieszka Sienkiewicz nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Gra w "M jak miłość", "Przyjaciółkach" i "Samej słodyczy". Wciąż jednak marzy o nowych wyzwaniach.

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  ...- Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • "Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

  Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  ...- Polacy uwielbiają narzekać na złą pogodę, a za nią obwiniać... jej prezenterki. Uodporniłam się i oskarżenia "biorę na klatę" - śmieje się znana pogodynka, Marzena Sienkiewicz.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Jak aktorzy pomagają innym?

  Popularni aktorzy wykorzystują swoją sławę do szczytnych celów. Biorą udział w akcjach charytatywnych, angażują się w kampanie społeczne pomagając potrzebującym. A wśród nich między innymi Agnieszka Sienkiewicz, znana z serialu "M jak miłość" oraz gwiazda "Lekarzy" - Magdalena Różczka.

 • Agnieszka Dymecka nie żyje. Mija rok od śmierci znanej i lubianej pogodynki

  ...pogody, Marzena Sienkiewicz. "Agnieszka Dymecka. Odeszła po ciężkiej chorobie. Najpierw koleżanka z pracy, potem przez lata szefowa. Agnieszka, nie mogę w to uwierzyć..." - napisała. Agnieszka...

 • Nie żyje Agnieszka Dymecka, znana prezenterka pogody

  ...pogody, Marzena Sienkiewicz. "Agnieszka Dymecka. Odeszła po ciężkiej chorobie. Najpierw koleżanka z pracy, potem przez lata szefowa. Agnieszka, nie mogę w to uwierzyć..." - napisała. Agnieszka...

 • Gwiazdy mają głowę do interesów?

  ...zainwestować środki, póki jest na to czas. Agnieszka Sienkiewicz i Joanna Osyda (obie aktorki występowały w serialu "M jak miłość") postanowiły połączyć siły i zainwestować we wspólne przedsięwzięcie(...) w... tequilę. W tym roku udziały jego firmy zostały sprzedane za miliard dolarów! Suma robi wrażenie, czyż nie? Marzena Juraczko...

Zdjęcia na temat: marzena sienkiewicz
Dyskusje na temat: marzena sienkiewicz