• Informacje na temat:

  marzyciele film

Artykuły na temat: marzyciele film
 • "Marzyciele": Paryż, rok 1968

  W piątek, 6 lutego, na ekrany polskich kin wszedł film "Marzyciele" , w reżyserii Bernardo Bertolucciego. Od połowy stycznia w księgarniach dostępna jest też powieść Gilberta Adaira pod tym samym tytułem, na podstawie której powstał scenariusz. INTERIA.PL jest patronem medialnym filmu.

 • Oscarowy "Marzyciel"?

  Film "Marzyciel" studia Miramax Films został uznany przez członków Stowarzyszenia Krytyków Amerykańskich (National Board of Review) za najlepszy obraz mijającego roku. Prestiżowa nagroda pomóc może produkcji w walce o oscarowe nominacje. Z początkiem grudnia rywalizacja o cenne nagrody zaostrzyła się.

 • Festiwal dla marzycieli

  Dlaczego festiwal dla marzycieli? Bo kino to miejsce, w którym marzysz. Oglądając inne światy, innych ludzi, inne rzeczywistości. Rozmarzasz się. Wyruszasz w wewnętrzną podróż i gdy film kończy się(...) w świat marzeń. Bo czy film od dziesięcioleci nie jest nazywany "fabryką snów"? Toruński festiwal to impreza prezentująca wyłącznie młode, fabularne kino z całego świata wyprodukowane poza systemem...

 • Reżyser "Marzyciela" o talibach

  Marc Forster ( "Marzyciel" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) wyreżyseruje film "The Kite Runner", adaptację powieści Khaleda Hosseiniego - donosi magazyn "Hollywood Reporter". Obraz wyprodukuje wytwórnia Dream Works Pictures.

 • "Oficer i szpieg": Jest polski zwiastun filmu Romana Polańskiego

  Dystrybutor Gutek Film zaprezentował polski zwiastun najnowszego filmu Romana Polańskiego "Oficer i szpieg". Obraz trafi na ekrany polskich kin 27 grudnia.

 • Brian Wilson: "Piękny marzyciel"

  Perypetie związane z nagrywaniem przez Briana Wilsona legendarnej wręcz płyty "Smile", zostaną pokazane na ekranie. Wokalista The Beach Boys dokończył prace nad materiałem po 38 latach! Opowiadający o tym film "Beautiful Dreamer" ("Piękny marzyciel") trafi do kin pod koniec grudnia.

 • Najnowszy film Romana Polańskiego w grudniu w kinach

  ..."Oficer i szpieg" to epicki thriller szpiegowski będący adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Najnowszy film Romana Polańskiego, legendarnego reżysera i twórcy takich klasyków kina jak "Chinatown", "Pianista", "Dziecko Rosemary" i "Nóż w wodzie", to jednocześnie najdroższa francuska produkcja tego roku, której budżet wynosi ponad 25 milionów euro.

 • Howard Franklin i rapowy marzyciel

  Scenarzysta i reżyser Howard Franklin ("Łatwy szmal", "Pięć ton i on" , "Konspiracja.com" ) napisze skrypt komedii "Testify". Będzie to opowieść o młodym człowieku ze stanu New Jersey, który zazdrości sławy popularnym gwiazdorom muzyki hip hop. Film zostanie zrealizowany dla wytwórni New Line Cinema.

 • "Fuga": Gabriela Muskała w nowym filmie Agnieszki Smoczyńskiej

  We wtorek, 15 maja, w trakcie 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, światową premierę będzie mieć film „Fuga” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej.

 • Nowy film Francois Ozona

  Kolejny raz przekonujemy się, że filmowcy żyją innym rytmem niż ich dzieła. Nie minął tydzień od dnia polskiej premiery najnowszego filmu francuskiego reżysera Francios Ozona "Czas, który pozostał" , a na jego oficjalnej stronie można znaleźć informację o kolejnym obrazie twórcy "5x2" - "Un Lever de Rideau".

Zdjęcia na temat: marzyciele film
Wideo na temat: marzyciele film