• Informacje na temat:

  masa maili

Artykuły na temat: masa maili
 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • OFF Festival 2013 wystartował bez Pszczółki Mai (relacja, zdjęcia, wideo)

  Gorąco, tłocznie i głośno - takie otwarcie miała ósma edycja katowickiego OFF Festival, która wystartowała w piątek (2 sierpnia). Gwiazdą dnia bez wątpienia był Zbigniew Wodecki, który przyćmił nawet samych The Smashing Pumpkins.

 • Fani uratowali serial "Jericho"

  Przez kilka ostatnich tygodni fani "Jericho" podjęli próbę ratowania serialu. Masa e-maili, internetowa petycja i tony orzeszków wysłane do siedziby stacji CBS odniosły sukces! Twórcy serialu toczą rozmowy ze stacją CBS na temat produkcji nowych ośmiu odcinków.

 • Jennifer Aniston po latach pogodziła się z ojcem

  Przez lata nie mogła wybaczyć mu tego, że opuścił rodzinę, gdy miała 9 lat. Teraz Jennifer Aniston zmieniła nastawienie do swojego taty i postanowiła spróbować odbudować zerwane relacje. "Odkąd pojawił się koronawirus, codziennie do siebie dzwonią" - podaje "Daily Mail".

 • Romanse Freda Dursta

  Lider Limp Bizkit znany jest z charakterystycznego głosu i ciętego języka. Trzeba przyznać, że wokalista miał również słabość do pięknych kobiet, gdyż tych przez jego życie przewinęło się naprawdę masa. Artysta 20 sierpnia 2015 roku kończy 45 lat.

 • Weekend w kinie: Dużo szczęścia na Dzień Kobiet

  ...(w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Może zmienić...

 • Gra asystentkę Ibisza

  W serialu "Hotel 52" Anna Prus zagrała Maję - agentkę pewnego gwiazdora (w tej roli Krzysztof Ibisz), którego sława dawno minęła. Prywatnie aktorka wyznaje, że unika plotkarskich portali, brukowców i innych okazji, które mogłyby jej mi zmącić radość życia.

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Camila Cabello, Sigrid i Stefflon Don wśród najbardziej wpływowych osób przed 30-stką

  ...), Ella Mai (24), Mura Masa (22), Jess Glynne (29), Rosalia (26), Sigrid (22) i Jorja Smith (21). Greta Van Fleet, Rosalia i Jorja Smith będą gwiazdami tegorocznego Open'er Festival...

 • Ich Troje: Płyta na zapisy?

  ..."Oddajemy go Wam w przeświadczeniu, że jest on najbardziej dojrzałym ze wszystkich dotychczasowych. Napisany w większości własnymi przeżyciami" - piszą muzycy Ich Troje o nowym albumie. "Dla niedowiarków raz jeszcze: płyta rzeczywiście ukazuje się w cenie 9,99 PLN i będzie do nabycia w 36.000 kioskach oraz w 170 hurtowniach ruchu. Wysyłacie do nas masę maili z pytaniem czy będzie dodruk płyt bo...