• Informacje na temat:

  maserak dużo

Artykuły na temat: maserak dużo
 • Anna Cieślak kibicuje Romanowskiej i Maserakowi

  Anna Cieślak ogląda najnowszą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej faworytami są Rafał Maserak i Elżbieta Romanowska. Cieślak podziwia wdzięk i seksapil, jakim na parkiecie emanuje gwiazda serialu "Słodkie życie". Twierdzi, że dla niej samej praca z Maserakiem była cenną lekcją.

 • Rafał Maserak na pocieszenie kupił sobie skuter

  Rafał Maserak i Monika Mariotti pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" w ostatnim odcinku show. Aktorka, która ma włoskie korzenie, od dłuższego czasu podczas wspólnych treningów namawiała go na małe szaleństwo.

 • Rafał Maserak: Rekordzista "Tańca z Gwiazdami"

  Od 11 lat podziwiamy jego kunszt w tanecznym show. W obecnej edycji Rafał Maserak trenuje młodą aktorkę Olgę Kalicką i świetnie im idzie. Jak daleko uda im się razem dotańczyć?

 • Maserak: Bez gadania!

  Rafał Maserak ma opinię upartego perfekcjonisty. Jednak się tym nie przejmuje, bo wie, że tylko ciężką pracą można dojść do sukcesu. A gdy przychodzi zmęczenie lub kontuzja, powtarza sobie - ból to mój przyjaciel.

 • Maserak: Julia jest posłuszna!

  Poprzednia edycja programu "Taniec z gwiazdami" okazała się dla Rafała Maseraka bardzo szczęśliwą. Wraz ze swoja partnerką - Anną Muchą - tancerz zdobył Kryształową Kulę. Czy 11. edycja i nowa partnerka, Julia Kamińska, będą równie szczęśliwe?

 • "#Supermodelka Plus Size": Zakryta nagość i Rafał Maserak

  ...w artystycznych nakryciach głowy i warsztaty z Rafałem Maserakiem.

 • Rafał Maserak: Będę tańczył do upadłego

  ...najlepszy w show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Pojawi się pan w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" po raz 18. Jest Pan rekordzistą! Nie doskwiera panu rutyna? Rafał Maserak: - Taniec(...) wyobrażam sobie życia bez niego. Na szczęście tańczę codziennie, bo w moim życiu zawodowym dużo się dzieje: mam spektakle taneczne, przygotowuję nowy projekt. Ciągle się też go uczę - jeśli tylko mam czas...

 • Rafał Maserak: Przede wszystkim jestem tancerzem

  Jako mistrz gotowania i zwycięzca "Top Chefa" pewnie pomożesz w przygotowaniu świąt? Rafał Maserak: - Pomogę? W tym roku to ja je organizuję! Nie wiem, jak to wyjdzie, bo ciągle gdzieś wyjeżdżam i mam dużo zajęć, ale już powoli zacząłem przygotowania. Przyznam, że ja nie bardzo przepadam za tymi wigilijnymi daniami, bo jestem mięsożerny. No, jakiś żurek może być, ale pierogi wolę z mięsem niż...

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

 • Rafał Maserak: Nie jestem skonfliktowany z Anią Cieślak

  ...- Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pójść z Anią na imprezę i zatańczyć - mówi Rafał Maserak. Tancerz zaprzecza pogłoskom mówiącym, że jest skonfliktowany ze swoją byłą partnerką z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że sam nakłaniał Annę Cieślak do rezygnacji z udziału w show, zdrowie jest bowiem dla niego najważniejsze.

Wideo na temat: maserak dużo
 • "Taniec z Gwiazdami": Tamara Gonzales Perea i Rafała Maserak o występie

  w następnym tańcu będą trzy tańce - dodał Rafał Maserak. - Joasia z Jankiem zdobyli moje serce - wyznała Tamara. - Mnie tym razem urzekł taniec Jakuba Kucnera - stwierdził tancerz.

 • "Taniec z Gwiazdami": Joanna Mazur i Jan Kliment o półfinale

  " - powiedział już po półfinale Jan Kliment. "Tomek Gimper ma po prostu dużo fajnych fanów, którzy go wspierają i to jest też piękne. Poza tym on się naprawdę stara" - dodał tancerz. W półfinale para Gimper - Natalia Głębocka pokonała Tamarę Gonzales Pereę i Rafała Maseraka. O Kryształową Kulę Natalia i Gimper będą walczyć z Joanną Mazur i Janem Klimentem.

Dyskusje na temat: maserak dużo
 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Zielińskiej jest za dużo w tv, Maserak znowu próbuje się wylansować!!! powinien wygrać KACPER i ANIA należny im się to, sa skromni i nie przesiąknięci głupotą

 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Za dużo jest w TV Zielińskiej, juz mdli od niej, a Maserak w ogóle mi się nie podoba. Powinien wygrać Jan, on jest skromny ale najlepiej tanczą