• Informacje na temat:

  maserak marczuk taniec

Artykuły na temat: maserak marczuk taniec
 • Marczuk: Mam serce do tańca

  Wcześniej oceniała innych, teraz sama zatańczy przed jury. Weronika Marczuk, była jurorka programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz", w trzynastej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi u boku Jana Klimenta.

 • Kto w ćwierćfinale "Tańca..."?

  ...35 punktów. Quickstepa zaprezentowali Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. - Nieźle to obskoczyliście - stwierdziła Jolanta Fraszyńska, nawiązując do scenerii, w jakiej para wykonała taniec(...) zatańczyli walca wiedeńskiego. - Walc wiedeński to jest wydaje się prosty taniec. To, że ty Bilu ładnie tańczysz, już wiemy, ale ja teraz podnoszę poprzeczkę, bo chcę, żeby w finale byli najlepsi...

 • Marczuk romansuje z Klimentem?

  O tej parze plotkowano jeszcze przed startem "Tańca z gwiazdami" - wieszczono romans. Co dziś łączy Weronikę Marczuk i Jana Klimenta?

 • To był ich ostatni taniec

  ...ujrzeliśmy na parkiecie Weronikę Marczuk i Jana Klimenta. Para numer 10 zatańczyła pasodoble - hiszpański taniec tematycznie przypominający corridę, czyli walki na arenie torreadorów z bykami. - Myślę(...) z klasą - dodał Piotr Galiński. Marczuk i Kliment dostali bardzo dobre - zwłaszcza jak na pierwszy taniec odcinka - 32 punkty. Po krótkiej przerwie na parkiecie pojawiła się para numer 1 - Stanisław...

 • Ona nie wygra "Tańca z gwiazdami"

  ...walc był najtrudniejszym wyzwaniem, przed jakim stanął w programie, został oceniony na 38 punktów. Kolejnymi uczestnikami, którzy pokazali się w niedzielnym programie byli Weronika Marczuk i Jan(...) jury jak na razie 189 punktów i 4 miejsce). Wykonali walca do muzyki z filmu "Czarnoksiężnik z Oz". - Dobrze że Piotr nas zagaduje, bo nie będę musiała się wyzłośliwiać. To nie był dobry taniec Kasiu...

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • Nowy reżyser "Tańca z gwiazdami"

  Maciej Sobociński zostanie nowym reżyserem programu "Taniec z gwiazdami". Zastąpi Jana Kępińskiego, który reżyserował taneczny show TVN od jesieni 2008 roku - poinformował portal Wirtualne Media.

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  ...tancerką wieczoru była Jagna Marczułajtis , która w duecie z Krzysztofem Hulbojem zatańczyła tango do muzyki z filmu "Morderstwo w Orient Expressie". - Pewna choreografka porównała taniec do skoku na bank - liczy się każda sekunda. Pani Jagna wypełniła sobą cały taniec, świetnie! Nie do końca udało się uciec od bycia sportowcem, ale metamorfoza pani jest ogromna - stwierdził Janusz Józefowicz...

 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • Mucha jurorką "You Can Dance"?

  Anna Mucha jest piękna, młoda i utalentowana, a widzowie darzą ją prawdziwą sympatią. Czy to wystarczy, by wygrać "Taniec z gwiazdami" i zastąpić w jury programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" Weronikę Marczuk-Pazurę?