• Informacje na temat:

  maserak tancerz

Artykuły na temat: maserak tancerz
 • Rafał Maserak pokazał synka

  Rafał Maserak to prawdziwy taneczny weteran programu "Taniec z gwiazdami". Pod swoje skrzydła wziął największe gwiazdy polskiego show-biznesu i przetańczył z nimi już 23 sezony! Teraz spełnia się w nowej roli. Niedawno został tatą i postanowił pochwalić się radosną nowiną z internautami. Na Instagramie dodał uroczy kadr z synkiem, czym zachwycił znajomych z branży i swoich fanów.

 • Sylwia Lipka uczy "wujka" Maseraka

  Ona - gwiazda internetu o aksamitnym głosie. On - jeden z najbardziej popularnych i uzdolnionych tancerzy w Polsce. Rafał Maserak pokazuje Sylwii Lipce niuanse tańców standardowych i latynoamerykańskich, ona zaś odpłaca się wprowadzaniem "Masera" w skomplikowany świat social mediów, który nie ma przed nią żadnych tajemnic!

 • Rafał Maserak: Przede wszystkim jestem tancerzem

  Jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce opowiada o zachłyśnięciu się popularnością, korepetycjach u kucharzy i o tym, dlaczego nadchodzące święta przyprawiają go o ból głowy.

 • Rafał Maserak będzie tatą

  Znany z programu "Taniec z Gwiazdami" Rafał Maserak wkrótce zostanie ojcem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy z kim zatańczy Rafał Maserak!

  Do kolejnej edycji tanecznego show już coraz bliżej. Z kim w 10. edycji transmitowanej w Polsacie będzie trenował Rafała Maserak? I czy ten duet będzie miał szansę na wygraną?

 • Maserak cię nauczy

  Znany tancerz Rafał Maserak będzie prowadził własny program.

 • "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Maserak najlepszy!

  Tancerz i choreograf Rafał Maserak okazał się najlepszym kucharzem i wygrał program "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Finał show widzowie Polsatu zobaczyli w środę, 9 listopada.

 • Maserak i Romanowska poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów

  Aktorka Elżbieta Romanowska i tancerz Rafał Maserak poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Koncert będzie można obejrzeć 18 sierpnia (godz. 20.05) na antenie Polsatu.

 • Maserak gwiazdą opery?

  Rafał Maserak długo czekał na swoje pięć minut, opłacało się jednak. Tancerz, który wraz z Anną Muchą wygrał X edycję "Tańca z gwiazdami", dostał kolejną interesującą propozycję.

 • Maserak: Julia jest posłuszna!

  Poprzednia edycja programu "Taniec z gwiazdami" okazała się dla Rafała Maseraka bardzo szczęśliwą. Wraz ze swoja partnerką - Anną Muchą - tancerz zdobył Kryształową Kulę. Czy 11. edycja i nowa partnerka, Julia Kamińska, będą równie szczęśliwe?

Wideo na temat: maserak tancerz
 • Rafał Maserak o ciąży partnerki. Zbiera gratulacje

  Ostatnio media informowały, że partnerka Rafała Maseraka Małgorzata Lis spodziewa się dziecka. Tancerz stwierdził, że takie plotki go denerwują, ale musi się z nimi pogodzić. Opublikował wymowne zdjęcie na Instagramie, które skomentował: "Jestem w ciąży, ale spożywczej". Taki żart nie pomógł, ponieważ Rafał wciąż otrzymuje gratulacje od znajomych. (WideoPortal/x-news)

 • "Taniec z Gwiazdami": Tamara Gonzales Perea i Rafała Maserak o występie

  w następnym tańcu będą trzy tańce - dodał Rafał Maserak. - Joasia z Jankiem zdobyli moje serce - wyznała Tamara. - Mnie tym razem urzekł taniec Jakuba Kucnera - stwierdził tancerz.

 • Rafał Maserak: Z porodówki na parkiet "Tańca z Gwiazdami"

  Dwa dni przed rozpoczęciem nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" Rafał Maserak został ojcem. Czy rodzicielskie obowiązki staną na przeszkodzie występowi tancerza w show Polsatu?

Dyskusje na temat: maserak tancerz