• Informacje na temat:

  maserak tzg

Artykuły na temat: maserak tzg
 • "TzG": Jak trenują Moro z Maserakiem?

  Joanna Moro i Rafał Maserak trenują przed pierwszym odcinkiem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Chcecie zobaczyć, co dzieje się na parkiecie?

 • "TzG": Romanowska i Maserak wrócili do treningów

  Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w ostatni piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczyli na jednej nodze na skutek nagłej kontuzji aktorki. Para mimo takich wykonań, awansowała do kolejnego odcinka dzięki głosom widzów. Jak się okazuje przez cały weekend lekarz i rehabilitant walczyli by Elżbieta i Rafał mogli wrócić do treningów. Stało się to we wtorek.

 • "TzG": Zawadzka i Maserak tańczą rock'n'rolla

  ...taniec wymagający świetnego poczucia rytmu i... sporej kondycji" - zdradza jurorka show Iwona Pavlovic. W ostatnim odcinku tanecznego show wszystkie duety zostały rozbite. Rafał Maserak wystąpił w parze(...) wycenione zostało na 32 punkty. W najbliższym odcinku "TzG" z programem pożegnają się aż dwie pary, zapowiada się więc zażarta walka o pozostanie w show. Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali...

 • To widzowie wybiorą zwycięzcę "TzG"

  W piątkowym finale "TzG" wystąpią Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich w parze z Hanią Żudziewicz. Każda z par podczas finałowego odcinka zatańczy trzy tańce - ulubiony, wybrany przez rywali oraz popisowy freestyle. Szczególnie ten ostatni może być prawdziwą ozdobą finałowego odcinka.

 • Motywy z najpopularniejszych seriali w "TzG"

  Foxtrota do piosenki "Love and Marriage" z serialu "Świat według Bundych" zatańczą Monika Mariotti i Rafał Maserak. Będzie i główny motyw z "Przyjaciół" czyli "I Will Be There For You" The Rembrandts  oraz przyjaciele Marcin Korcz, Wiktoria Omyła, ich jive i nieodłączna kanapa. W piątek na parkiecie programu pojawią się również melodie i postaci agentów "Z archiwum X", klasyk "With a Little...

 • "TzG": Kamińska faworytką bukmacherów

  Na razie bukmacherzy w czołówce plasują aktorkę Julię Kamińską i piosenkarkę Oceanę. Z kolei najsłabiej oceniają występy boksera Przemysława Salety. Najbliższy odcinek "Tańca z gwiazdami" już w niedzielę, 21 marca. Specjaliści firmy bukmacherskiej STS największe szanse na przejście do kolejnego odcinka dają parom: Julia Kamińska i Rafał Maserak oraz Oceana i Przemysław Juszkiewicz. Ich...

 • Rafał Maserak: Rekordzista "Tańca z Gwiazdami"

  Od 11 lat podziwiamy jego kunszt w tanecznym show. W obecnej edycji Rafał Maserak trenuje młodą aktorkę Olgę Kalicką i świetnie im idzie. Jak daleko uda im się razem dotańczyć?

 • To już koniec Maseraka?

  Rafał Maserak po odpadnięciu z programu swej partnerki Agnieszki Jaskółki stracił pozycję lidera "Tańca z gwiazdami". Dostał gorzką lekcję pokory. Czy będzie umiał wyciągnąć z niej wnioski?

 • "TzG": Moro upadła na treningu

  Uczestnicy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" każdego dnia trenują po kilka godzin, by w piątkowy wieczór olśnić swoim tańcem widzów przed telewizorami i surowych jurorów. Szczególnie wytrwale trenują Joanna Moro i Rafał Maserak.

 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

Zdjęcia na temat: maserak tzg
Wideo na temat: maserak tzg
Dyskusje na temat: maserak tzg
 • Kamińska faworytką bukmacherów

  Julia Kmińska jest taka świeża,spontaniczna.naturalna,po prostu urocza.Dla niej wielu widzów ogląda ten program.Jest to dla nas przedłużenie serialu brzydula,kórego brak tak dotkliwie odczuwamy.Pani Julia w ocenie widzów daleko zajdzie.Ona i Pan Maserak dodają specialnego klimatu tej edycji TzG, jak kiedyś Anna Guzik.

 • Re: Joanna Moro: Wygra "Taniec z gwiazdami"? Jeśli tak, musi...

  Moro i Maserak to para która walczy o finał po trupach . Jak można już przed występem w TzG założyć się o wygraną ( skok spadochronem ). Skoro się nie wie jakich się będzie miało rywali i towarzyszy . Z góry założyła . JA TYLKO JA !!! Anetko wygraj . ANETA I STEFANO GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Kuszewski poza podium. Zielińska druga...

  Nie wysyłam smsów na TzG bo szkoda kasy ale widać że osoby bardziej lubiące postać Kasi Zielińskiej głosują na nią, ponieważ dostaje wysokie miejsca w rankingu. Osobiście uważam że Kacper Kuszewski tańczy od niej o niebo lepiej a mimo to jest niżej bo zapewne nie spodobała się fankom zdrada Marka :) Nie ma co porównywać passo doble tych dwóch gwiazd. Zielińska "chodziła" po parkiecie a Maserak