• Informacje na temat:

  maseraka

Artykuły na temat: maseraka
 • Rafał Maserak został ojcem!

  Trudny okres dla Rafała Maseraka (36 l.). Tancerz właśnie został ojcem, większość czasu zmuszony jest jednak spędzać na sali treningowej, przygotowując się do 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Jego partnerką taneczną jest piosenkarka Sylwia Lipka (23 l.), z którą ma świetny kontakt.

 • "Bałkanica" Pogrebińskiej i Maseraka

  10 kwietnia w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" pojawi się wokalista Piersi - Adam Asanov i wykona wielki hit zespołu - "Bałkanicę". Do tego właśnie utworu zatańczą Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Rafał Maserak nie może wziąć ślubu!

  Tancerz w połowie marca został ojcem. Od dawna mówiło się, że kolejnym krokiem w związku Maseraka i jego narzeczonej będzie ślub. Niestety, przez obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa, para nawet nie myśli, by zacząć organizować uroczystość. "Do tego daleka droga. Obecne okoliczności nie sprzyjają temu, by brać ślub" - powiedział Rafał Maserak w rozmowie z "Twoim Imperium", dodając...

 • Zawadzka i Maserak wygłupiają się na treningu

  Jak się okazuje Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak na treningach do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami" potrafią świetnie się bawić.

 • Rafał Maserak: Syn zawrócił mi w głowie

  Odkąd cztery miesiące temu na świecie pojawił się Leonard, życie Rafała Maseraka zawirowało. Tancerz opiekuje się nim od rana do wieczora. Podczas porodu towarzyszyła rodzinie muzyka Zbyszka Wodeckiego. Teraz, gdy maluch płacze, rodzice wiedzą już, co robić...

 • Marcelina Zawadzka ocenia Rafała Maseraka

  Jest ostry, wymagający i naprawdę daje w kość - mówi Marcelina Zawadzka o Rafale Maseraku, swoim nauczycielu w ""Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami". Jak wygląda trening pary?!

 • Rafał Maserak bierze ślub!

  W jego miłosnym życiu zawsze było intensywnie. Rafała Maseraka łączył gorący romans z aktorką Małgorzatą Foremniak (51 l.), zażyła przyjaźń z byłą żoną Cezarego Pazury (55 l.), Weroniką Marczuk (46 l.), a także kilka innych mniej znanych miłości. Przyjaciele mówili, że jak się zakochuje, to na zabój, ale miłosne uniesienia równie szybko się kończą. Nie było tajemnicą, że tancerz lubił...

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • Rafał Maserak: Czekają go wielkie zmiany w życiu

  Choć już wiadomo, że nie spełni swojego marzenia i nie zdobędzie Kryształowej Kuli w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", bo z Joanną Lazer odpadł z show, uśmiech nie znika mu z twarzy. Powodem świetnego humoru Rafała Maseraka (35 l.) jest fakt, że za dwa miesiące zostanie ojcem. Jego ukochana Małgorzata L., z którą spotyka się od sześciu lat, spodziewa się dziecka. Ta wiadomość bardzo ucieszyła...

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

Zdjęcia na temat: maseraka
 • Rafał Maserak
 • Rafał Maserak
 • Rafał Maserak i Tomasz Barański
Wideo na temat: maseraka
 • Rafał Maserak o ciąży partnerki. Zbiera gratulacje

  Ostatnio media informowały, że partnerka Rafała Maseraka Małgorzata Lis spodziewa się dziecka. Tancerz stwierdził, że takie plotki go denerwują, ale musi się z nimi pogodzić. Opublikował wymowne zdjęcie na Instagramie, które skomentował: "Jestem w ciąży, ale spożywczej". Taki żart nie pomógł, ponieważ Rafał wciąż otrzymuje gratulacje od znajomych. (WideoPortal/x-news)

 • Pełnomocnik Maseraka o rzekomym pobiciu kobiety: Nawet jej nie dotknął!

  "Super Express" poinformował, że pewna kobieta oskarżyła Rafała Maserka o to, że pobił ją pod jednym z warszawskich klubów, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Maserak zaprzecza i twierdzi, że to prowokacja. Na potwierdzenie tych słów, jego pełnomocnik, radca prawny Michał Wawrykiewicz, przedstawia nagranie z kamery monitoringu. Zobaczcie!

 • Rafał Maserak o narodzinach syna!

  Rafał Maserak o narodzinach syna. Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: maseraka