• Informacje na temat:

  mash serial

Artykuły na temat: mash serial
 • Zmarł gwiazdor "MASH"

  Harry Morgan, znany przede wszystkim z roli pułkownika Portera w niezwykle popularnym serialu "MASH", zmarł w środę, 7 grudnia, w wieku 96 lat.

 • Komediowy upadek Enronu

  Amerykańska telewizja CBS przygotowuje komediowy film o bankructwie Enronu. W rolę prezesa firmy, Kennetha Laya, wcieli się Mike Farrell, jeden z szalonych lekarzy z popularnego niegdyś serial u "M.A.S.H.". Film będzie nosił tytuł "The Crooked E.". Jego projekcję CBS planuje na 3 listopada. Komedia powstaje na podstawie wspomnień Briana Curvera, "Anatomy of Greed".

 • "Twin Peaks" w Nowym Jorku

  ...scenariusze, produkując i reżyserując odcinki popularnych seriali : "Alfred Hitchcock przedstawia" (1957-1958), "Bonanza" (1960-1961), "Combat (1963)" i inne.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  Bijący rekordy popularności amerykański serial "Glee" dotarł wreszcie na nasze telewizyjne ekrany. Od 12 września polska wersja kanału Fox prezentuje drugi sezon tej przebojowej produkcji, natomiast część pierwszą możemy oglądać w niedziele, w telewizyjnej Jedynce.

 • Nie żyje aktor William Christopher, kapelan z "M*A*S*H"

  Nie żyje amerykański aktor William Christopher, odtwórca roli Johna Mulcahy'ego - katolickiego kapelana w popularnym serialu telewizyjnym "M*A*S*H" z czasów wojny koreańskiej.

 • Rekordowa widownia Super Bowl

  Transmitowane przez stację CBS wydarzenie to jedno z największych sportowych atrakcji Ameryki. Większą widownię w historii amerykańskiej telewizji zgromadził tylko Super Bowl z 1996 roku (94 miliony telewidzów) oraz ostatni odcinek serial u "MASH", który w 1993 roku obejrzało aż 106 milionów osób. Nielsen Media Research obliczyło jednak, że w trakcie trwania meczu, transmisję CBS obejrzało...

 • Zmarł aktor Wayne Rogers, znany z roli kapitana Trappera w M*A*S*H

  ...​W wieku 82 lat zmarł w czwartek, 1 stycznia, w Los Angeles aktor filmowy Wayne Rogers znany najlepiej z roli kapitana "Trappera" - Johna McIntyre, z serialu telewizyjnego M*A*S*H. O odejściu aktora poinformował jego rzecznik.

 • Nie żyje aktor Jack Blessing

  Artysta, znany z roli w serialu "Na wariackich papierach", zmarł w swoim domu w Kalifornii 14 listopada, jednak informacja o jego śmierci podana została do publicznej wiadomości dopiero teraz. Telewizyjna publiczność kojarzy go dzięki roli w trzecim sezonie emitowanego w latach 80. serialu "Na wariackich papierach", w którym partnerował na ekranie Bruce'owi Willisowi i Cybill Shepherd...

 • Nie żyje aktor David Ogden Stiers

  David Ogden Stiers, najbardziej znany jako major Charles Winchester w kultowym serialu "M*A*S*H", nie żyje. Aktor przegrał walkę z rakiem. Miał 75 lat.

 • Dzisiaj nie będzie "YCD"

  ...proc. normy", programu "Jaka to melodia?" oraz emisji serial u komediowego "M.A.S.H" Z kolei Polsat nie pokazał programu "Wstawaj, gramy" i powtórki "jak Oni śpiewają", a także sitcomu "Świat według Kiepskich". TVN zrezygnował z show Kuby Wojewódzkiego. Dzisiaj Polsat nie pokaże komedii "Ja, Irena i ja" oraz serialu "Synowie" i "Najśmieszniejsze momenty świata". TVN nie pokaże dzisiaj programu "You...

Zdjęcia na temat: mash serial
Dyskusje na temat: mash serial