• Informacje na temat:

  maskowania skóry

Artykuły na temat: maskowania skóry
 • "Ach śpij kochanie" : Kołysanka dla wisielca

  O tym, kto jest mordercą, dowiadujemy się już w pierwszej scenie filmu. "Ach śpij kochanie", inspirowana autentycznymi wydarzeniami historia słynnego krakowskiego seryjnego zabójcy Władysława Mazurkiewicza, nie kłopocze więc widza klasycznym kryminalnym dylematem "kto zabił?". Reżyser Krzysztof Lang atrakcję suspensu przenosi w stronę mniej oczywistego pytania: dlaczego, skoro wiemy, kto zabił, zabójca wciąż unika stryczka? Niestety, bez powodzenia.

 • Sisqo będzie biały jak Michael Jackson?

  Sisqo, amerykański raper znany przede wszystkim z przeboju "Thong Song", być może wkrótce będzie wyglądał podobnie jak Michael Jackson. Lekarze powiedzieli mu bowiem, iż cierpi na tę samą chorobę wybielającą skórę, co Król Muzyki Pop.

 • "Jonathan" : Ostatni raz

  ...diagnozy nowotworu skóry, mężczyźni radzą sobie coraz gorzej. Matka Jonathana to rodzinny temat tabu. Nikt o niej nie mówi, nikt nie chce wracać do przeszłości. Każdy kolejny dzień w życiu tej dwójki(...) z ukochanym. Dojrzewanie Jonathana jest sprzężone z procesem odzyskiwania własnej seksualności po latach maskowania przez Burkharda. Dodatkowym atutem filmu Lewandowskiego jest jego sensualność...

 • "Klinika urody gwiazd": Sekrety polskich celebrytów

  ...- Mariusza Pudzianowskiego - popularnego strongmana, który zrzucił 30 kg i teraz musi szczególnie dbać o wygląd swojej skóry. Premiera "Kliniki urody gwiazd" 23 września o godz. 23 w telewizji TLC.

 • Lady GaGa zaczyna łysieć?

  ...najzdrowsze dla skóry, ale na szczęście ja otrzymałam dobre geny i moja skóra jest w dobrej kondycji" - Lady GaGa bagatelizuje problem. Zobacz teledyski Lady GaGi na stronach INTERIA.PL!

 • Recenzja Madonna "Madame X": Muzyka, która nie łączy pokoleń

  Ikony muzyki też zapominają, jak się nagrywa dobre piosenki. A najczęściej jest tak, kiedy ktoś chce na siłę być fajnym i trendy.

 • Makijażyści zbierają siły przed Oscarami

  ...skórę jeszcze przed nałożeniem podkładu, pozwala na wygładzenie niedoskonałości skóry, wypełnia pory, maskuje nie tylko zmarszczki, ale również oznaki zmęczenia. Umiejętne zastosowana pozwala na 'manipulowanie' makijażem. W zależności od tego jak pada światło, można uzyskać efekt naturalnie rozświetlonej skóry. Na wszelki wypadek mam przy sobie krople do oczu, które likwidują wszelkie...

 • Nic niespodziewanego

  Angie Stone "Unexpected", Universal

 • Recenzja Sokół "Wojtek Sokół": Narracja, której potrzebowaliśmy

  Są ludzie, którzy na płytę Sokoła czekali dwie dekady. Teraz wiedzą, że warto było. To pełna zgoda treści z formą i pomysłu z wykonaniem. Szkoła oswajania trendów, tematów, godzenia się ze sławą, nie godzenia się z bylejakością. Doświadczenie literackie ubrane w idealnie skrojoną pod nie muzykę. Naprawdę duża rzecz.

 • "Take This Waltz": Poszła w tango

  "Take This Waltz" to komediodramat w reżyserii znanej kanadyjskiej aktorki Sarah Polley z głównymi rolami Michelle Williams ("Mój tydzień z Marilyn"), Setha Rogena ("Green Hornet 3D") i Luke'a Kirby'ego ("Pierwsza strona").