• Informacje na temat:

  masłowska

Artykuły na temat: masłowska
 • Dorota Masłowska o Kaczoruk: Nie było takiego szwarccharakteru od czasu mamy Madzi!

  Pisarka Dorota Masłowska postanowiła przeanalizować wizerunek Renulki wykreowany w TVN...

 • Mister D. ("Tęcza"): Prowokujący klip Doroty Masłowskiej

  W cieniu zamieszek, które odbyły się 11 listopada w Warszawie, odbyła się premiera nowego teledysku projektu Mister D. - "Tęcza".

 • Dorota Masłowska: Oszukała mnie Kinga Rusin

  Dorota Masłowska (30 l.) debiutuje jako wokalistka pod szyldem "Mister D". W jednym z jej utworów dostaje się... Kindze Rusin.

 • "Między nami dobrze jest" w kinach

  W piątek, 9 stycznia, w warszawskim kinie Muranów odbędzie się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. Jak powiedział Jarzyna, obraz Polski w filmie "nie jest tragiczny, jest podany w dość sympatyczny sposób".

 • "Ojciec Mateusz": Kinga Preis zagra w bajce autorstwa Doroty Masłowskiej

  W kwietniu ruszają w Teatrze Studio próby do spektaklu na podstawie bajki filozoficznej dla dzieci autorstwa Doroty Masłowskiej. Jedną z ról w sztuce zagra Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza". Natomiast w wakacje aktorka będzie pracowała na planie musicalu. Szczegóły filmu trzymane są jednak w tajemnicy.

 • "Między nami dobrze jest": Zbiorowy portret współczesnych Polaków

  9 stycznia w warszawskim kinie Muranów odbyła się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. "Między nami dobrze jest" to druga filmowa koprodukcja Narodowego Instytutu Audiowizualnego i TR Warszawa. Film będzie pokazywany w kinach studyjnych w całej Polsce.

 • Szkoła

  Tymon Masłowski, uczeń 3 klasy liceum jest uzależniony od marihuany, ale jakiś czas temu postanowił z tym walczyć. Jest to dla niego niezwykle trudne wyzwanie,...

 • Grzegorz Jarzyna spotka się z widzami

  We wtorek, 20 stycznia, o godz. 20:15 w Kinie Pod Baranami odbędzie się specjalny seans filmu "Między nami dobrze jest". Gościem pokazu będzie reżyser, Grzegorz Jarzyna - wizjoner polskiego teatru. Wydarzenie będzie okazją do rozmowy zarówno o wystawionej przez artystę na scenie TR Warszawa, cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej, jak i o jej filmowej adaptacji.

 • Posłanka PiS przebiła Pawłowicz! Co za sposób dłubania w nosie!

  Od lat polski Sejm nie jest już raczej miejscem, w którym posłowie zachowują się godnie i z klasą. "Wersal się skończył" - wykrzyczał przed laty nieżyjący już Andrzej Lepper, a jego słowa okazały się prorocze. Ostatnio w gmachu przy Wiejskiej znów zaroiło się od posłów, bowiem w trybie pilnym zwołano posiedzenie, by znowelizować ustawę o IPN, która niemal doszczętnie zniszczyła nasze relacje z Izraelem i USA, a na całym świecie odbiła się szerokim echem. Posłowie PiS postanowili bowiem karać...

 • Dariusz Gnatowski w "Rewizorze" Stuhra

  Od lat bawi nas jako serialowy Arnold Boczek. Jak przyznaje, sam jest bardzo pogodnym człowiekiem. Niebawem będzie można go oglądać także w Teatrze Telewizji - w słynnym "Rewizorze" Nikołaja Gogola.

Zdjęcia na temat: masłowska
 • Dorota Masłowska
Wideo na temat: masłowska
 • Piróg "merda" pupą w nowym klipie Masłowskiej!

  "Tęcza" to tytuł nowej piosenki Doroty Masłowskiej nagranej z okazji święta 11 listopada. W klipie gościnnie pojawia się Michał Piróg - w dość zaskakującej choreografii: "merdając" pupą i pozując z tęczowym penisem.

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Anja Rubik w klipie Doroty Masłowskiej. Jako... dresiara!

  W sieci ukazał się kolejny klip do piosenki Doroty Masłowskiej. Tym razem singlowego "Chleba". W teledysku pojawia się fanka pisarki - Anja Rubik, w dość nietypowej roli.

 • Wojna polsko-ruska

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W filmie występują również: Roma Gąsiorowska ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Rezerwat"), Anna Prus ("Ja wam pokażę!") i Maria Strzelecka ("Chaos"). Autorem scenariusza i reżyserem jest Xawery Żuławski, laureat nagrody za filmowy debiut na FPFF w Gdyni 2008. Filmowa "Wojna polsko-ruska" to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć i o...