• Informacje na temat:

  massive attack

Artykuły na temat: massive attack
 • Massive Attack i inni na Open’er Festival 2018

  Legendy trip-hopu z Massive Attack i David Byrne to najważniejsi wykonawcy, których na początku grudnia organizatorzy Open’er Festivalu zaprosili na przyszłoroczną imprezę w Gdyni.

 • Pieski Massive Attack

  Muzycy znanej angielskiej grupy Massive Attack nagrali ścieżkę dźwiękową do nowego filmu Luca Bessona. Obraz zatytułowany jest "Danny The Dog".

 • Zebrani Massive Attack

  Bristolska formacja Massive Attack zarejestrowała już siedem utworów na piąty studyjny album. "Weather Underground", bo taki tytuł będzie nosiła płyta, ukaże się jednak dopiero w lutym 2007 roku.

 • Zabawki Massive Attack

  Członkowie brytyjskiej formacji Massive Attack mają dla swych fanów sporą niespodziankę. Chcąc oderwać się na chwilę od muzyki, postanowili zająć się projektowaniem zabawek.

 • Członkowie grupy Massive Attack postanowili wesprzeć finansowo brytyjski Czerwony Krzyż oraz fundację Beira. Zespół postanowił przekazać na rzecz tych organizacji cały dochód ze swego nowego kontraktu reklamowego z odzieżowym potentatem, firmą Armani.

 • Filmowy Massive Attack

  W poniedziałek, 11 października, ukazał się nowy album triphopowej legendy Massive Attack. Płyta zatytułowana "Danny The Dog" stanowi ścieżkę dźwiękową do filmu w reżyserii Louisa Letteriera. A wkrótce na koncertach w Polsce pojawi się Horace Andy, stały współpracownik bristolskiego zespołu.

 • Zapracowani Massive Attack

  Członkowie brytyjskiej formacji Massive Attack ciężko pracują nad swym najnowszym albumem, który ukaże się w przyszłym roku. W udzielonym właśnie wywiadzie Robert "3D" Del Naja opowiedział, jak praca w zespole zmieniła się po odejściu Andrew "Mushrooma" Vowlesa.

 • Przesłuchaj Massive Attack

  Premiera najnowszego wydawnictwa angielskiej grupy Massive Attack zbliża się wielkimi krokami. Album "100th Window" pojawi się na polskich półkach sklepowych 10 lutego. Grupa wybrańców może jednak wygrać specjalne zaproszenia i posłuchać płyty kilka dni wcześniej.

 • Kolekcja Massive Attack

  Massive Attack nie rozpieszczają swoich fanów - przez blisko dwie dekady istnienia pochodząca z Bristolu formacja wydała tylko cztery albumy. Teraz, przed premierą zapowiadanego na początek 2007 roku kolejnego wydawnictwa "Weather Underground", grupa publikuje pilotowaną singlem "Live With Me" kompilację zatytułowaną "Collected".

 • Jak już wcześniej informowaliśmy, członkowie brytyjskiej formacji Massive Attack nagrali wspólnie z Davidem Bowie nową wersję utworu "Nature Boy", który trafi na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Baza Lurhmanna - filmu "Moulin Rouge". Jednak gdy po raz pierwszy otrzymali od reżysera propozycję napisania piosenki do filmu, odmówili. Ich decyzję zmieniło dopiero zaangażowanie do projektu...

Wideo na temat: massive attack